Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Laptop za 3000zł 17cali z Systemem

RE: Laptop za 3000zł 17cali z Systemem
(11.10.2020, 13:15)MonteCristo napisał(a): Nie rozumiem o co ci chodzi ? Nie chce 15,6 jego wola ja go nie namawiam . Ale pytał o "inne modele do 3000tyś "

1. O to że dwukrotnie odradzałeś mu 17-tki proponując mniejsze 15-tki
2. Nie namawiasz, ale odradzasz co na jedno wychodzi.
3. Pytał o inne modele do 3 tyś. o rozmiarze 17 cali z podświetlaną klawiaturą.
Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post z jego wymaganiami, a zrozumiesz.

Fajnie, że pomagacie w wyborze, ale trzymajmy się wymagań autora.
"Świat zwariował, a ludzie zdurnieli"

System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
AtLexan

Jak już pisałem dla mnie to on może sobie kupować CO CHCE,GDZIE CHCE i ZA ILE CHCE ! Nie odradzam nie zabraniam nie przestrzegam . WYRAŻAM WŁASNĄ OPINIĘ w sposób chyba kulturalny . No chyba że tego też na tym forum zrobić nie wolno !

A to że 17,3 cala jest segmentem mało popularnym w tym budżecie do 3 tyś z systemem jest faktem i ja nic autorowi na to nie poradzę . Wszystkie najlepsze propozycje już wyżej dostał o czym pisałem więc do prawdy nie rozumiem o co tobie chodzi ?
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Coś się tak uniósł? :D 
Chyba źle mnie zrozumiałeś, albo ja źle napisałem bo odniosłem wrażenie jakbym ci na odcisk nadepnął.
Wyluzuj :D

AtLexan
Popieram zakończmy już ten bezsensowny spór stwierdzeniem że "Nie interesuje mnie jakiego rozmiaru laptop autor sobie kupi " . Ok ?

Może ja się źle wyraziłem może ty coś źle zrozumiałeś zostawmy to . Wesoły

Pozdrawiam
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Dell Inspiron 17 3793 i5-1035G1 - ten model jest OK ,ale cena ok.700zł wyższa niż Lenovo

w przedziale do 3 tyś w promocji za 2999zł - wybrałem Lenovo z podświetlaną klawiaturą z RTVeuroAGD

Lenovo Ideapad L340-17IRH Gaming 17,3" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 256GB Dysk - GTX1650 Grafika - Win10

Dziękuję za Pomoc
(11.10.2020, 15:25)czarny_alibaba napisał(a): w promocji za 2999zł - wybrałem  Lenovo  z podświetlaną klawiaturą z RTVeuroAGD

Lenovo Ideapad L340-17IRH Gaming 17,3" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 256GB Dysk - GTX1650 Grafika - Win10

Dobra cena.
Wkleisz linka bo wszędzie widzę po 3500 zł.

Z 15-calowych spokojnie zmieścisz się z podświetlaną klawiaturą i lepszym wykonaniem do 3k.

Lenovo Ideapad L340 nie jest złym wyborem, choć to budżetowy model. Tylko to już mocniejsza konfiguracja, której pewnie nie wykorzystasz. Dodatkowo procesor nie posiada grafiki zintegrowanej, musisz liczyć się z wyższymi temperaturami i krótszej pracy na baterii.
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2021 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
Programy: Polecane / Nowe / Inne