Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Lenovo y580 bateria za szybko się rozładowuje

Lenovo y580 bateria za szybko się rozładowuje
Witam

Mam problem z baterią w wyżej wymienionym laptopie. Laptop ma 13miesięcy był używany raczej rzadko, problem polega na tym że po odłączeniu od ładowarki laptop rozładowuje się do około 60% po czym nagle zeskakuje to do 7%, po sprawdzeniu HWMonitorem dowiedziałem się że mam 9% zużycia baterii, więc podejrzewam że nie w tym leży problem, czy ktoś się spotkał już z podobnymi sytuacjami i czy zna ktoś na to lekarstwo.

Bardzo prosiłbym o pomoc, bo laptop na początku przy oszczędnym używaniu wytrzymywał 7godzin, a teraz ma problem żeby przetrzymać godzinę.

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Lenovo y580 bateria za szybko się rozładowuje
Ja bym zaczął od skalibrowania baterii i zainstalowania lenovo power management.
RE: Lenovo y580 bateria za szybko się rozładowuje
Kalibracje robiłem i Lenovo Power Menagment też było zainstalowane, problem rozwiązałem i sam nie jestem pewien jak to było możliwe lecz po prostu zainstalowany Windows 7 wywoływał ten efekt pomimo że na początku było dobrze (błąd systemu? może) Po powrocie na Win8.1 wszystko hula tak jak powinno, tak więc temat do zamknięcia.

Przepraszam za problem.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
lenovo bateria szybko się rozładowujelenovo problem z baterią