Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Lg l65 jak instalować aplikacje na karcie sd

RE: Lg l65 jak instalować aplikacje na karcie sd
Tak fajny poradnik ale aplikacja musi być zainstalowana a ja fify nie zainstaluje bo ona zajmuje 1.40gb a ja mam dostepne 700mb ;;/
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Czytaj moje wiadomości uważniej. Montujemy cały folder, gdzie aplikacja ma być zainstalowana.
 Przeglądarka: opera
(14.11.2014, 21:24)wojownikhaha napisał(a): Elegancko. Teraz używasz sobie Folder Mount i montujesz folder Android. Wtedy telefon myśli, że instaluje grę w pamięci, a tak naprawdę wszystko instaluje się na karcie.

Jakie źródło?
Bo nie można wybrać źródła Android.

PS
Mam ten sam telefon lg l65.
W "FolderMount" można tylko montować pliki z /storage/emulated/0.
Mam grę której instalka waży ok 430 MB. Po zainstalowaniu gry program "FolderMount" chce przenieść 400 KB, bo tyle znajduje się tylko w /storage/emulated/0/Android.... . Reszta jest za to w katalogu /data/app całe 431 MB. Na szczęście da się przenieść przy pomocy "Link2SD".

Zauważyłem tylko jedną dziwną rzecz, a mianowicie to że posiadając program "Link2SD" nie mogłem od razu zainstalować na SD tylko dopiero mogłem przenieść.

PS
Jest wyłączone automatyczne scalanie postów?
Hekko  -30% na hostingu WWW/reseller "PROHEK2016"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Spróbujcie aplikacji Lucky Patcher. Jeśli ona nie pomoże, konieczne jest kombinowanie inaczej.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
LG L65 jak zapisac plik na karcie SDlg l65 gryjak zainstalować aplikacje na karcie sdjak instalować aplikacje na karcie sd androidlg l65lg l65 zapisywanie na karcie sdjak zrootować lg l65jak przenieść aplikacje na karte sd lg l65jak instalować aplikacje na karcie sdlg l65 forum