Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Licencja Shareware - System płatności

Licencja Shareware - System płatności
Cześć. Mam zamiar zrobić grę. Jedyny niedokończony punkt w moim planie to - sprzedaż. Uznałem, że najlepsza licencja dla gry, to będzie właśnie shareware. Pierwsza wersja gry nie przekroczy pewnie 20 mb, więc to najlepsza opcja. NA pewno ktoś z Was grał w Deluxe Ski Jump (DSJ):D. Mi by najbardziej odpowiadał by własnie taki system płatności, czyli kod odblokowujący w zamian za płatny sms. Czy ktoś zna stronę, lub jakiś dystrybutor, który umożliwi mi wykorzystanie takiego systemu? Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: Licencja Shareware - System płatności
A działalność gospodarczą masz? Bo to jest większy problem, płatności możesz załatwić nawet poprzez podanie swojego numeru konta.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Nie, nie mam działalności gospodarczej. Chciałbym zarejestrować tą grę jako zwykły Kowalski. Zyski nie będą to żadne krocie, powiedzmy nie wiele więcej niż koszty nakładu.
Przy obecnej sytuacji prawnej sądzę, że bez założenia firmy się nie obędzie.
Przynajmniej vatu nie będziesz musiał odprowadzać jeśli zysk będzie niższy niż ok. 3tys.
♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣
Programy: Polecane / Nowe / Inne