Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Licencje na Windows dla serwisu komputerowego

RE: Licencje na Windows dla serwisu komputerowego
To są licencje "reaktywowane". Fakt, że sam Microsoft je reaktywuje, ale nie pozwalają przypisać ich do konkretnego komputera, więc o czymś to świadczy. Z resztą cena też o tym podpowiada, tam 240zł, tutaj niecałe 100zł..

Nie myślałem, że to taka ciężka sprawa kupić starszy system.. Starsza osoba nie ogarnie Win10. Tak myślę

Ja działam raczej naprawiając komputery, to będzie moje pierwsze tego typu zlecenie i dlatego zastanawiam się jak działają inne serwisy składając ludziom zestaw komputerowy za dajmy na to 1200zł i tam jest legalna licencja windowsa 10, która przecież kosztuje ponad 400zł..
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
W serwisach komputerowych często licencja jest "legalna, tylko że trochę tańsza"Oczko
Tworzenie stron www - https://designbox.pro
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Drogo źle, tanio źle... Ech. Wesoły
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Zawsze można dać klientowi wybór i dokonać zakupu oprogramowania bezpośrednio na niego Wesoły Jeżeli chce być w pełni legalny to bierze Windowsa z oficjalnej dystrybucji a jeżeli chce tylko myśleć że jest legalny i mieć podkładkę w razie "W" to niech kupi kod na Allegro za parę PLNOczko
Tworzenie stron www - https://designbox.pro
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne