Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Lis na sterydach

Lis na sterydach
Przez ostatnie miesiące Mozilla prężnie rozwijała Firefoksa. Otrzymał nowocześniejszy wygląd i sporo ciekawych innowacji. Niestety, nadal brakuje w pełni 64-bitowej wersji tej przeglądarki. Zastępuje ją jednak z powodzeniem projekt Waterfox. MACIEJ PIOTROWSKI
http://www.pcformat.pl/Lis-na-sterydach,a,3658
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Lis na sterydach
Cóż, pod Linuksem Firefox jest 64 bitowy już od lat. Używanie przeglądarki 64 bitowej pod Windowsem jest ciągle problematyczne i wiąże się z różnymi problemami, szczególnie w przypadku dodatków/pluginów (dotyczy wszystkich, włącznie z IE).
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Witam!

Może i dla użytkowników "Windowsa" nie ma 64-bitowego "Firefoksa", ale za to jest pochodna "Firefoksa" o nazwie "Waterfox", a ten jest tylko w wersji 64-bitowej.
Jednak jestem przekonany, że prędzej czy później i dla "Windowsa" pojawi się 64-bitowy "Firefox".
Kto wie...? Może już w przyszłym (2015) roku?Oczy
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
Ktoś mógłby mi wytłumaczyć sens korzystania z 64bitowej przeglądarki?
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Bo jak masz 32 bitową to nie wykorzystasz więcej, jak ponad 3 GB ramu. I wtedy ram się marnuje.

Szczerbol
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: