Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Loopowanie systemu, błąd przy instalacji nowego?

Loopowanie systemu, błąd przy instalacji nowego?
Cześć,
Laptop Acer Aspire A315-51, 4GB RAM, i3 7generacji 2.4GHz. Po aktualizacji windowsa następnego dnia zaczęło loopować start systemu. Spróbowałem naprawiać system, pojawił się błąd "Windows installatin encountered an unexpected error. Verify that the installation sorces are accessible and restart the installation. Error Code:0X0000005". To samo przy próbie instalacji nowego systemu z jak i bez zachowania danych osobistych. Ściągnąłem ze strony Microsoftu instalator, wrzuciłem na pendriva i przy instalacji systemu wyskakuje mi błąd "Nie znaleziono żadnych sterowników urządzeń. Upewnij się, że nośnik instalacyjny zawiera odpowiednie sterowniki a następnie kliknij przycisk OK". Próbowałem ze wszystkich wejść usb, cały czas mi nie wykrywa.
Dodam, że przy podpięciu dysku do drugiego laptopa normalnie mogłem zgrać wszystkie dane, ale nie mogłem odpalić systemu z tego dysku.
Już nie mam pomysłu co dalej próbować, nie mam niestety możliwości zamontować instalatora na DVD.
Dziękuję za każdą wskazówkę, pozdrawiam.
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
RE: Loopowanie systemu, błąd przy instalacji nowego?
Cytat:co to jest loopowanie? 

Live looping to tworzenie muzyki z nagrywanych na żywo sampli, które są odtwarzane w pętli
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne