Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Lotto - gracie? Opłaca się grać, czy szkoda kasy?

RE: Lotto - gracie? Opłaca się grać, czy szkoda kasy?
Ha! Ja prawie nigdy nie grałem w totka. Może kilka razy, a i tak szło to na rachunek rodziców. Kiedyś wypisałem starego multilotka na dwa losowania i stawke x2. Matka poszła i wysłała bo myslała, że normalnie 1x i 1x. Jednak zapłaciła i wrociła do domu. Niezły ochrzan dostałem, za to hehe ;]
Po losowaniu, okazało się że wygrałem 140zł. Wówczas trafiłem 7 trafien na 10, a za 7 płacili 70zł.
A za wygraną kase i odłożone oszczędności kupiłem swojego pierwszego górala :D
Zwijam manatki. Żegnam!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Kiedyś na wczasach nad morzem spotkaliśmy taką rodzinę, że wcześniej byli bardzo biedni. Dosłownie żyli z tego, co wygrzebali na śmietnikach, i z emerytury dziadka. No i dziadek wymyślił sobie, że puści totka. Dał cyfry wybrać wnuczkomi (wnuczek miał ze 7 lat). Puścił jeden zakład. I wygrali, o ile pamiętam, ponad dwa miliony Wesoły Pierwszy raz w życiu widzieli morze na oczy. Ale dzieciak miał na prawdę takie szczęście, że w jakiej loterii (tam nad morzem) wziął udział, zawsze coś wygrywał Wesoły
Oczywiście zaraz cała rodzina sobie o nich przypomniała. Wczesniej nikt nie chciał im w życiu pomóc, a jak poczuli kasę, to zaraz było pełno kochających kuzynek i wujków i innych pociotków. Ludzka chciwość i obłuda nie zna granic.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Cytat:Oczywiście zaraz cała rodzina sobie o nich przypomniała. Wczesniej nikt nie chciał im w życiu pomóc, a jak poczuli kasę, to zaraz było pełno kochających kuzynek i wujków i innych pociotków. Ludzka chciwość i obłuda nie zna granic.

To prawda. Jeszcze rozumiem, gdyby to były obce osoby, ale rodzina? Wstyd... U mnie jest aktualnie taka sytuacja, że dziadek trafił do szpitala bo złamał noge w udzie. Babcia jest lekomanką i ma alzheimer'a. Ich dalsza rodzina od strony wujka który nie żyje jest nie normalna. Dziadkowie powoli zaczynają spieniężać to co wartościowe. Niestety ich rodzina, żona wujka oraz ich dzieci chcą się obławić. Ostanio dziadkowie sprzedali im samochód, starą Dacia z 73r.. Zostala przez nich kupiona za 500zł. Auto w stanie idealnym. Bez wypadkowe, prawie nie używane. Wartość to około 10 000zł, a zapewne spokojnie można by upchąć za 15k.
To samo z garażem. Wartość murowanego garażu w centrum zabrza to koszt około 20 000zł. Oni chcą dać za ten garaż 250zł.
Potem dojdzie jeszcze testament itd... chamstwo i chciwość. Co najgorsze, jest to rodzina.
Zwijam manatki. Żegnam!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
To trzeba uświadomić ich o tym co się dzieje.
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
czy warto grać w lottow co najlepiej grać w lottolotto w co najlepiej graćczy opłaca się grać w lottokaskada czy warto graćczy warto grać w kaskadęczy warto grac w lottoczy oplaca sie grac w lottoczy warto grać w totolotkagrac w lotto