Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Lumia 530 czy motorola moto e? Komunikacja i Internet

RE: Lumia 530 czy motorola moto e? Komunikacja i Internet
Czyli jak wziąłem Moto e w Play za 220 zł w mixie 20 to nie opłacało sie? Coś mi sie nie wydaje... Bez umowy za telefon podobnej klasy musiałbym dać ze 400 zł lekko (nowy).
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
Ale pewnie miałbyś więcej minut/smsów darmowych, ogólnie lepszą ofertę bez niego więc nie ma co patrzeć na niższą cenę telefonu w abon. bo oni i tak na tym na + wyjdą.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
No to już zależy co komu wystarcza. Nielimitowane smsy do wszystkich, rozmowy do play no i pakiet internetowy dla mnie ok.
Miałem styczność z tymi telefonami. Powiem tak ... lepiej nie mieć wgl. niż mieć któregoś z tych. Nokia Lumia 530 ma wyblakłe kolory, masakra.
To masz porównanie:

Nie umieszczamy reflinków w wiadomości - wojownikhaha
AtDlogi
Zależy jaka długość umowy, jeśli 12 lub 18 miesięcy to nawet dobra oferta. Ale strzelam, że to będzie coś bliżej 36 lub 48 miesięcy.
Dobra, mozemy wrócić do tematu ? Szczerbol

Rozumiem, że oba telefony nie robią szału, ale mi zależy tylko na płynnym działaniu, przeglądaniu neta, napisać sms i zadzwonić. Kamera, aparat mnie nie interesują. Z dwojga złego co będzie lepsze?

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(30.11.2014, 20:47)rufus9803 napisał(a): AtDlogi
Zależy jaka długość umowy, jeśli 12 lub 18 miesięcy to nawet dobra oferta. Ale strzelam, że to będzie coś bliżej 36 lub 48 miesięcy.

24 doładowania dokładnie.

Żeby nie robić offtopu.

Cytat:Rozumiem, że oba telefony nie robią szału, ale mi zależy tylko na płynnym działaniu, przeglądaniu neta, napisać sms i zadzwonić. Kamera, aparat mnie nie interesują. Z dwojga złego co będzie lepsze?

Te kryteria spełnia moto e, więc jak masz do wyboru tylko te dwa telefony to bierz motke. Android wg mnie lepszy, przesiadłem sie na moto e z dużo mocniejszej lumii 625 (2 rdzenie Krait) i nie żałuję. Każdy ma swoje kryteria jakimi sie kieruje i ja jestem zadowolony.
A co powiecie HTC 8S?

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Już lepiej w lumię niż w tego htc-ka.
Z dwojga złego to Lumia 530 ma ekran IPS, więc zdecydowanie lepiej jest patrzeć na normalnej jakości kolory pod znacznie większym kątem.

Najlepiej jeśli weźmiesz Moto E i ją sprzedasz. Problemów mieć nie powinieneś, gdyż Motorola ma bardzo dużo fanatyków. Dołżysz kilkadziesiąt złotych i masz Zenfone 4.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
motorola moto emotorola moto e czy warto kupicmotorola moto e czy warto kupićnokia lumia 530 or moto e co wybrac