Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

MOH Warfighter czy Battlefield 3?

RE: MOH Warfighter czy Battlefield 3?
Ja jeszcze mam znizke do TESCO to jutro jadem i kupujem;D
Może nawet sie w stówie zmieszcze jak bedzie promocja.;D
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Będę płacił przy odbiorze xander, już dzisiaj mi przyszedł(dzień przed premierą) jadę jutro albo w piątek nie wiem jak będzie mi się chciało Wesoły)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Jak już zagracie to zróbcie może jakieś porównanie do BF3 Oczko
[Obrazek: steam-icon.png]
Okej ja z chęcią zrobię Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Nie ma sensu porównywać MOH WF do BF3. Battlefield 3 jest na rynku jakoś od roku, a wg mnie jest bardziej klimatowy od MOH WF. Fabuła singleplayer jest w zasadzie porównywalna do BF3 choć w MOH trąci większą ilością cinematic'ów (przyznaję, te z gościem w hotelu robią wrażenie).

Sama gra...bez rewelacji. Wg mnie, MOH 2010 lepiej wypadał pod względem scenariusza singleplayer. Do tego AI w MOH WF jest tragiczne. W przeciągu całej kampanii moi towarzysze zabili może 5-6 przeciwników...Jak nie zrobisz czegoś sam, to nie licz na gości którzy stoją z boku. Przeciwnicy czasem stoją 5m od naszego kompana, niby toczą wymianą ognia, ale póki typa nie zastrzelisz, nie licz że on zrobi to za Ciebie. Możesz stać i patrzeć na ich walkę do usranej śmierci.

Graficznie - raczej nie ma co porównywać MOH WF do BF3. Battlefield 3 wygląda nieporównywalnie lepiej. Jak widać, tylko DICE potrafi wykorzystać potencjał FB2.0. Nie zrozumcie mnie źle - gra wciąż wygląda bardzo dobrze i miejscami potrafi zachwycić, ale w BF3 znacznie częściej trafić można było na coś, co powodowało opad szczęki.

Multiplayer - strasznie popieprzony interfejs. Nie wiem kto go projektował, ale zdaje się, że nigdy nie grał w FPS online. Świetnie natomiast wypadają same możliwości wprowadzania zmian do broni - miazga. Nigdy nie widziałem, tak fajnie dopracowanego systemu modyfikacji broni. Do tego cały wysyp kamuflaży, które wyglądają po prostu bajecznie. Modele broni na 10/10.

Sama rozgrywka online - jak ktoś przyzwyczajony jest do systemu sterowania w BF3, to w MOH WF też się odnajdzie. Ruchy kursorem jakby trochę "pływają". Nie wiem, to chyba już standard w grach EA. Osoby przesiadające się z COD'a, mogą początkowo toczyć pianę z ust, ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.

Do tego dochodzi destrukcyjność otoczenia - EA chwaliło się przed premierą że dopracowali ten aspekt i ma być tak dobrze, albo i lepiej, jak w BF3. Bullshit. Poza przygotowanymi momentami, a których kierujemy nalotem itp., samych destrukcji na które mamy wpływ jest jak na lekarstwo. W BF3, mimo że destrukcje wciąż działają na skryptach, jest ich po prostu nieporównywalnie więcej.

Ogólnie powiem tak - jeśli ktoś posiada BF3, to wg mnie, lepiej zostawić kasę na nadchodzący AFTERMATH. Jeśli ktoś ma BF3 Premium, to wydaje mi się, że MOH WF jest z pewnością grą godną uwagi, ale nie liczcie na "wow" jakie chociażby towarzyszyło nam roku temu przy okazji BF3. Gra jest dobra, ale nie rewelacyjna.

Osoby które zastanawiają się na kupnem MOH WF czy BF3, zdecydowanie polecam BF3...Do tego każdy znajdzie w nim coś dla siebie - CQ, AK - szybko i blisko, lub duże mapy, ale z rozmachem.
MOH WF to bardziej COD na lepszej grafice, której jednak wciąż daleko do wyglądu BF3.

No ale to moje prywatne spostrzeżenia odnośnie najnowszej gry EA.
Pozdrawiam
[Obrazek: is10.png]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
MOH w TESCO kosztuje 140 zł : / - OMG, ale kupiłem zaraz cioraam;d
Grał już ktos w multi?? Bo mi nie może serwera jakoś znaleźć. Czzy to normalne? Prosze o pomoc.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
battlefield 3 vs medal of honor warfighterbf3 vs warfighterco lepiej kupicbf3 czy medala of honor warfigtherwarfighter czy bf3medal of honor vs battlefield 3battlefield 3 czy warfighterwarfighter czy battlefield 3medal of honor warfighter czy battlefield 3battlefield 3 tesco ile kosztowal w dniu premierybattlefield 3 cena w dniu premiery