Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

MSI PM8M3-V wyłącza się po kilku sekundach

MSI PM8M3-V wyłącza się po kilku sekundach
witam

mam problem z płytą główną MSI PM8M3-V, mianowicie chodzi o to że gdy płyta startuje, po ukazaniu się obrazu startowego, po standardowym sygnale dźwiękowym, gaśnie ekran, po czym głośniczek systemowy zaczyna dawać bardzo krótki sygnał przyśpieszając tempo (dosłownie jak "bomba"), przy czym wiatraczki kręcą się cały czas tak samo. gdy uda mi się wejść do ustawień biosu, jest to samo - czyli po wejściu w ustawienia ekran po chwili tak samo gaśnie i jest ta sama sytuacja z głośniczkiem systemowym. dodam, że czasami płyta w ogóle nie startuje. kondensatory nie są wypukłe, płyta wygląda jak nowa. kupiłem ją jakiś czas temu używaną razem z zamontowanym już procesorem (Intel Pentium 4 HT 64-Bit 3.2 GHz).

sprawdzałem u znajomego pod innym zasilaczem, pod innymi pamięciami, kartą graficzną - jest to samo...

z góry dziękuje za zainteresowanie sie tematem, pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: MSI PM8M3-V wyłącza się po kilku sekundach
Czytaj FAQ - Diagnostyka i problemy ogólne -> 1) Komputer nie chce się uruchomić

Tam masz linki do stron z pomocą których rozszyfrujesz te beep'y. Wsłuchaj się dobrze - czy za każdym razem są takie same?
Kto nie chce pracować, niech też nie je! (2 Tes 3, 10)
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: MSI PM8M3-V wyłącza się po kilku sekundach
sprawdziłem te strony, niestety nie wiem jak określić dokładnie ten dźwięk, jest bardzo krótki - jakby urwany, przyśpieszający (brzmi cały czas tak samo), ciężko go rozgryźć, dołączam zdjęcie płyty w razie czego

[Obrazek: e8s9.jpg]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
nowa plyta wylacza sie kilka sekund po wystartowaniuplyta glownamsi pm8m3-v gdzie kupicpłyta główna startuje do ekranu powitalnego pentium 4