Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

MSI Radeon HD 6670 Artefakty

Ściana  MSI Radeon HD 6670 Artefakty
Witam. Posiadam MSI Radeona HD 6670 z artefaktami (kropki rozsiane po ekranie, w grach pojawia się coś na podobę płacht). W trybie awaryjnym wszystkie artefakty znikają, znikają także jak odinstaluje w menedżerze urządzeń domyślne sterowniki do karty. Nie mogę zainstalować żadnych sterowników, bo wyskakuje błąd, że "Nie można załadować sterownika wykrywania". Karta jest ustawiona na domyślne taktowanie, a zmniejszenie bądź lekkie zwiększenie nie pomaga. Ściana Ściana
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
RE: MSI Radeon HD 6670 Artefakty
Jakie masz temperatury podczas obciążeniaWesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(13.06.2015, 10:20)Andrzej napisał(a): Jakie masz temperatury podczas obciążeniaWesoły

Nie większe niż 55 stopni ze względu że komputer (Dell Optiplex 760) mam bardzo dobrze wentylowany przez sam wiatrak od procesora, który wspomogłem dodatkowym z drugiej strony komputera. Kartę dostałem wczoraj z takimi artefaktami, a jako że jest lepsza od mojego poprzedniego Radeona HD 4350 to pomyślałem, że warto ją naprawić.
Jak odpaliłem Crysisa, to podczas samej gry artefakty jako kropki nie pojawiały się, jedynie w menu głównym, jednakże sporadycznie pojawiały się płachty.

Planowałem "upiec" ją w piekarniku, wedle wielu poradników jakie znalazłem w necie, jednakże, jeśli to zadziała, to na jak długo? Na razie jednak tego nie zrobiłem, bo w trybie awaryjnym mimo wszystko artów nie ma.

Dobra, "usmażyłem" ją w piekarniku, arty znikły, a przynajmniej 99,99999% tych artów (co jakiś czas pojawia się pojedynczy kwadracik), ale sterowników nadal nie mogę zainstalować. Sprawdzę jeszcze jak w grach.

Teraz artefakty kompletnie znikły, gry działają bez zarzutu, ale zastanawiam się, czy ze sterownikami najnowszymi nie działały by lepiej.

Ok, teraz posypało artefaktami.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
I na tym możesz zakończyć, karta do śmieci.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
Rozumiem. Karta do wywalenia. Chciałbym tylko zapytać, co konkretnie w niej poszło?
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
Przypuszczam że lutowanie GPU i pamięci do pcb.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne