Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Mandriva 2006 W PCF

Toungue  RE: Mandriva 2006 W PCF
Popieram pomysł z Mandriva 2006, albo najelpiej 2007 jak juz bedzie. I najlelpiej na plycie DVD.Mozna byloby trochę podneiśc koszt takiego numeru np. do 10 zł.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: Mandriva 2006 W PCF
~Anonim napisał(a):Heh mi pomysl sie podoba tylko wole zeby to bylo Ubuntu(e1mo chyba sie ze mna zgodzisz ?? Oczko )

No niemiałbym nic przeciwko Wesoły Bo to fajne distro, może nie tak popularne jak Mandriva, ale np instalka mieści się na jednej płycie, a resztę można dossać z sieci Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Właśnie zamieścić Mandrive 2007 jak będzie można by było podnieść cene do 10zł.
 System operacyjny: linux_mandrake Przeglądarka: firefox
jak dla mnie to lepiej mandrive, niewszyscy mają internet i nie każdemu chce się zasysać resztę oprogramowania do Ubuntu Wesoły
~Anonim napisał(a):Heh mi pomysl sie podoba tylko wole zeby to bylo Ubuntu(e1mo chyba sie ze mna zgodzisz ?? Oczko )

Jak chcesz Ubuntu, to sobie sam zamów za darmo:

http://shipit.ubuntu.com

albo ściagnij z neta...
Może wypuścicie oddzielny PCF dla windows i linux user'ów. Ja nie mam zamiaru płacić 10 zł za linuxa, z którego i tak nie będę czytał, a to samo gazety, albowiem cała pewnie zapisanabybyła jak zainstalować linux itp. Jak wspomniałem możecie małe nakłady produkować dla linux user'ów Język
Właśnie PCF Linux to genialny pomysł z biegiem czasu nakłady napewno wzrosną bo jest coraz więcej zwolenników Linuxa.
Mógłby ktoś się laskawie wypowie!!
 System operacyjny: linux_mandrake Przeglądarka: firefox
Tak jak napisałem w poprzednim wątku- Mały suplement do normalnego PCF z Mandrivą 2006 + mała gazetka z opisem i najważniejszymi wskazówkami.. Cena nieco w górę napewno
~Anonim napisał(a):Cena nieco w górę napewno

Pomysł nienajgorszy, ale to co cytuję... myślę że to może zniechęcić do kuipienia takiego numeru ludzi którym nie zależy na linuxie w czasopiśmie. Bo oni na tym najwięcej stracą. Może PCF w 2 wersjach? Z i beZ ? Choć i tak wątpię.
Myślę że każdego kto by miał juz taki system na płycie pokusiło by aby coś z nim zrobić, napewno przydałby się Wesoły
Programy: Polecane / Nowe / Inne