Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Mandriva 2006 W PCF

RE: Mandriva 2006 W PCF
~Anonim napisał(a):Myślę że każdego kto by miał juz taki system na płycie pokusiło by aby coś z nim zrobić, napewno przydałby się Wesoły

pewnie że by się przydał. przynajmniej byłby pod ręką. takie jest przynajmniej moje zdanie.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
ja też jestem za, choć mam WIN XP HE ale chce też popracowac na linuxie, można podniesc cene wtedy napewno kupię ;D
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
A może tak trochę spokoju? Bo krzkiem z nikim nic nie wskuracie. Jeżeli znajdzie się sporo osób które będą za wtedy napewno to coś da. Sam jestem za dodaniem powiedzmy raz na rok jakiegoś Distra i chyba nikt by nie zbiedniał płacąc raz na 12 miesięcy z dwa, trzy złote więcej. I Atlinux naprawdę radzę ci się uspokoić (to nie jest groźba) bo sobie możesz zrobić problemy.
 System operacyjny: linux_mandrake Przeglądarka: mozilla
Użytkownicy Linux oraz Bebzon widać nie potrafią zrozumieć, że wystarczy się raz wypowiedzieć na dany temat. Ich kolejne takie same posty zostały wydzielone, a w związku z tym, że nie jest to pierwszy raz (Użytkownik "Linux" w kółko wraca i dopisuje to samo), to wątek zostaje zamknięty i dyskusja na ten temat zakończona.

Jeżeli byłaby chęć powrotu do dyskusji, proszę napisać PW.
 System operacyjny: linux_gentoo Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne