Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Matlab - prośba o pomoc w rozwiązywaniu zadań

Matlab - prośba o pomoc w rozwiązywaniu zadań
Witam.
Mam spore problemy w rozwiązywaniu zadań w programie matlab, które dostaję na uczelni.
Czy mógłbym prosić, by ktoś mi nieodpłatnie pomógł?
Zadania są chyba proste - zdaje się podstawy. Na chwilę obecną chodzi mi o jedno zadanie, przez które nie mogę przejść.

Proszę tylko, by pomoc udzielona mi została na pw. Tam podam konkretnie mój problem.

Będę wdzięczny za wszelką próbę pomocy.

Pomoc może być poprzez pw, skype(bez rozmów), gg.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Matlab - prośba o pomoc w rozwiązywaniu zadań
Witam, proszę następnym razem precyzyjniej tytułować wątki.
Jest jakaś konkretna przyczyna, dla której nie chcesz zamieścić tutaj tych zadań? Przy okazji inni mogliby się czegoś nauczyć (tym bardziej, że oczekujesz bezpłatnej pomocy).
 System operacyjny: linux Przeglądarka: firefox
Tak, jest konkretna przyczyna. Każdy na zajęciach dostaje odrębne zadanie i nie chcę by mój profesor znalazł rozwiązanie w sieci i powiedział, że całość skopiowałem. Znaczy nie tak zupełnie odrębne. Bo każda grupa dostaje te same zadania, więc jest parę osób o tym samym zadaniu co ja Wesoły

Coś jak matura. Jeśli bym poprosił o napisanie mojego tematu na polski, to bym jej nie zaliczył, gdyby egzaminatorzy napotkali się na to w sieci.

Z tym, że ja bym wolał żeby ktoś mi raczej pomógł zrobić zadanie, a nie zrobił za mnie.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
To jeśli chcesz pomocy w zrobieniu, a nie zrobieniu za Ciebie to tym bardziej nie będzie problemu, bo przecież pytasz o pomoc tylko. Możesz je podesłać na pw, może pomogę, lecz lepiej byłoby, gdybyś wstawił je tutaj, wrzuć w spoiler czy coś, zawsze to lekko osłoni je.
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne