Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

MaxLive- ocena szablonu i Pytanie

MaxLive- ocena szablonu i Pytanie
Witam was serdecznie w wolnym czasie jaki teraz mam zacząłem Projekt o nazwie MaxLive planuje kupić domenę maxlive.info ale jeszcze myślę czy nie lepiej .pl
Więc tak tu jest szablon : http://www.max008.vot.pl/vista to szablon wykorzystałem tu dużo rzeczy fajnych ty daje opisy działów czy coś byście zmienili? Piszcie
Witaj w dziale Kontakt aby skontaktować się z naszą redakcją wypełnij poniższy formularz lub napisz na e-mail/GG
E-mail :
GG: 693894

Ustaw Naszą stronę jako startową :

Lub wejdź na specjalnie przygotowaną wersje strony startowej :

Niech twoja muzyka będzie z tobą bez względu gdzie jesteś dzięki Portalowi MaxMusic masz dostęp do wszystkich swoich ulubionych utworów On-line Zapraszam i życzymy Miłej Zabawy.

Zostań Reżyserem i uploaduj swoje Filmiki lub filmiki nie nakręcone przez ciebie.
NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PRZYPADKI ŁAMANIA PRAW AUTORSKICH PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW!

Interesujesz się Fotografią lub chcesz pokazać fotki znajomym ? Trafiłeś idealnie tu możesz wrzucać wszystkie swoje fotki bez ograniczeń i prezentować je znajomym oraz internautom .

Nie masz przy sobie Notatnika, a masz coś ważnego do zanotowania? Dzięki naszemu Portalowi skorzystasz z opcji Notatnika On-Line czyli MaxNotes.

Nie masz przy sobie radia , a chcesz posłuchać Hitów z List przebojów? U nas to możliwe dzięki opcji internetowego Radia oraz MaxMp3 czyli Mp3 on-Line same Hity Gwarantowane.

Intryguję cię jakiś Temat? Już Nie! Dzięki MaxEncyklopedi i wielu artykułów wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane. Życzymy Miłej Lektury!

MaxHelp to jest twoje Centrum Pomocy Technicznej w sprawach informatycznych i Teleinformatycznych.
Pytania można pisać na gg i e-mail'a
GG- 693894
E-mail : maxmax08Atwp.pl

Dzięki MaxFtp otrzymasz dostęp do najszybszych serwerów ftp na których znajdziesz dużo programów tapet i gier . Dzięki dużej przepustowości Ftp wiele osób może korzystać z Ftp na raz. Życzymy miłej Zabawy z naszym Ftp.

Dzięki MaxSearchFiles wyszukasz wszystkie pliki w Internecie na ,które cię interesują .Pliki są wyszukiwane na trzech różnych serwerach co daje dużo wyników i dużą trafność.

MaxTopList dzięki temu możesz zagłosować w naszych top listach na najlepsze utwory lub Płyty

MaxFun Najśmieszniejsze Filmiki tapety i mp3. Rozbawisz wszystkich dowcipami z naszego Portalu.
Są specjalnie przygotowane wersje Filmików i plików audio dzięki czemu możesz je bezpośrednio pobrać lub wgrać na swoją komórkę lub komputer.

Witaj w dziale współpraca jeśli chcesz z nami współpracować wypełnij poniższy formularz lub napisz na gg lub e-mail'a.

GG: 693894
E-mail: maxmax08Atwp.pl

Witamy w MaxGeneracja w wielkiej spo9łęczności internetowej dzięki której skontaktujesz się ze znajomymi założysz własny internetowy klub i bloga oraz Skonfigurujesz swój profil.
Miłej Zabawy.

MaxSearch to jedna z najdoskonalszych wyszukiwarek internetowych ,która pokazuje tylko wyniki trafne i zgodne z danym poleceniem wyszukiwania.

Dodaj naszą stronę do ulubionych.
I baw się dobrze.

W Dziale MaxChat możesz rozmawiać z wieloma ludźmi na różne tematy np. na gg lub w innym komunikatorze. Lista komunikatorów tu :

Włącz Pełny Ekran żeby Lepiej oglądać nasz Portal.

Skonfiguruj swojego Klienta poczty on-line i korzystaj z poczty bez ograniczeń.

Korzystaj z Map całego świata bez względu gdzie jesteś ,które zostały opracowane przez Google Maps ,które są bardzo dokładne .

Wejdź na Forum wielo tematyczne na którym na pewno znajdziesz temat dla siebie oraz dział ,który będzie ci odpowiadał .

Witaj w Dziale MaxAliasy zarejestruj się i zakładaj aliasy do woli w domenie max008.vot.pl .

Inne działy Naszego Portalu

Dzięki intuicyjnej obsłudze i bardzo rozbudowanych funkcjach Nasz Portal Uważamy za najlepszy i najbardziej dostosowany do i9nternauty oraz oferujący wiele ciekawych funkcji.

Uploaduj swoje pliki bez limitów i dawaj linki znajomym

Graj w najbardziej \rozbudowane gry on-line i gry przeglądarkowe dzięki naszemu Portalowi to jest teraz możliwe nawet przy wolnym Internecie.

Projekt MaxLive jest bardzo dynamicznie rozwijany szukamy wspópracowników kontakt :
Gg:693894
e-mail:maxmax08Atwp.pl

Reklama jeśli chcesz się u nas reklamować wypełnij poniższy formularz i wyślij go do nas
Jeśli chcesz umieścić na swojej stronie odnośnik do naszego Portalu skopiuj któryś z poniższych kodów.

The Board to forum ogólno tematyczne na którym na pewno znajdziesz coś dla siebie

Korzystaj z rozbudowanych opcji wyszukiwania w naszym Portalu

MaxDownload To jeden z większych serwisów oferujących download Plików Tapet Filmów Gier

Regulamin naszego Portalu Zapoznaj się z nim przed korzystaniem z naszych usług

MaxInfo to jest zbiór informacji co o tobie wiemy czyli ip itd.….

Galeria Zdjęć zdjęcia z różnych wycieczek.

Galeria Tapet tapety na pc najlepsze i najfajniejsze.

Max24 To zbiór różnych newsów Pogoda Mapa newsy najważniejsze z polski itd. I oczywiście czytnik rss on-line.

Newsletter - Informacje które wysyłamy do naszych czytelników na bieżąco , te informacje dotyczą naszego Portalu jakże innych ważnych rzeczy.

MaxGsm Składa się z aplikacji on-line zdejmującej simlock'a oraz tapet gier i dzwonków i aplikacji ,które możesz pobrać bezpośrednio na komputer lub na telefon

MaxKatalog katalog który ma tysiące stron dodanych dzięki temu znajdziesz stronę z tematyki która cię interesuje.

Cytaty to zbiór cytatów i sentencji na rożne okazje.

MaxGG to strona na której znajdziesz opisy gg oraz style i dźwięki do tego komunikatora.

Bramka sms - wysyłaj za darmo sms'y do znajomych.

Skracacz linków masz za długi adres swojej strony skróć go u nas!

Webmastering zbiór Porad i skryptów oraz dodatków dla webmasterów.
Oraz pomoc techniczna dotycząca tworzenia stron.

Tester stron dla webmasterów wygląd pod różnymi przeglądarkami oraz czas ładowania strony.

MaxPozdrowienia wysyłaj swoim znajomym pozdrowienia.

Kartki na różne okazje gotowe do wysłania do znajomych i rodziny.

Gmail Drive - ftp z twojej poczty on-line.

Śmiensze teksty sms'ów.

Strona z torrentami oraz MaxSerials oraz Warez .

Epuls-Dodatki na epulsa tła prezentacji gotowe prezentacje linki z muzyką oraz sklep z prezentacjami itd.

O nas Informacje o składzie naszej Redakcji etc.

MaxReklamy zbiór reklam stworzonych do naszego serwisu zrobiłeś wyślij na maxmax08Atwp.pl .

Pisałem to dwa dni a na pomysły wpadałem przez tydzień :DWesoły
A i pytania dwa mam jak zrobić , że jak najadę na ikonkę tą w szablonie jak zobaczycie to będziecie wiedzieć o co chodzi np. tej koperty to wyświetli się taki dymek : [Obrazek: ac7ffab8538f156b.jpg]
np jak na tą kopertę to kontakt
A drugie to to że jak włączy się strona pokaże się ta animacja :
[Obrazek: d1d5e72b56f36316m.jpg]
i po np 7 sekundach przeniesie się na inną stronę np max008.pl jak to zrobić ?
A tu daję jeszcze reklamy do oceny co myślicie oczywiście reklamy działów

[Obrazek: a686d13c0af07127m.jpg]
[Obrazek: e087add4b2aa24d8m.jpg]
[Obrazek: 46a23129696d4dc5m.jpg]
[Obrazek: 39e5b2352df3bbbem.jpg]
[Obrazek: 972964d7efec9461m.jpg]
Pozdrawiam Serdecznie Król
Czemu nikt nie ocenia ?
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: MaxLive- ocena szablonu i Pytanie
ja już większość ci pisałem na gg a ocena ogółem to dałbym 6/10 za całokształt. Te "reklamy" są trochę dziwne i raczej niezbyt ładnie
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
no racja ale nie ty tylko jesteś na tym forum wiec liczę na więcej ocen nad reklamami pracuje postaram się je w tym tygodniu skończyć
Strona przeładowana elementami Vistowskimi, górny pasek jest źle ułożony adekwatnie do reszty strony. Strona nie jest wyśrodkowana, szukajka nie podoba mi się w tamtym miejscu, ale generalnie nie jest tak źle. Kodu na razie nie ocenię.

5/10
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
1. dłuższego opisu to się nie dało zrobić? To nie książka
2. Trzeba instalować ActiveX, czyli ja od razu omijam takie strony. Dla mnie taka strona nie istnieje.
3. przeładowana strona tymi okropnymi ikonkami, nie wiadomo co do czego służy
4. "wybajerowane" przyciski a obok jeszcze gorsze przyciski "Max008" i "inne"
5. Tak samo okropnie wyglądają odnośniki do "mapy" i forum
6. Ja na twoim miejscu użyłbym klawisze "delete" i skasował tą stronę i pisał od nowa.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: mozilla
świstak strona miała być w takim stylu a co do linii tego menu to postaram się poprawić albo zachowam to jako artystyczne nieład
TronKlik
1. dłuższego opisu to się nie dało zrobić? To nie książka - Nie bo chce żeby każdy był dobrze poinformowany
2. Trzeba instalować ActiveX, czyli ja od razu omijam takie strony. Dla mnie taka strona nie istnieje.-Nie activx Tylko Flash ta reklama z Jamesem bondem jest we flashu najlepiej patrzeć na stronę w ie
3. przeładowana strona tymi okropnymi ikonkami, nie wiadomo co do czego służy- co do tego mam Pytanie jest pod tekstem może ktoś zna odpowiedź?
Max008" i "inne" postaram się je zmienić
6 postaram się poprawić błedy a nie kasować stronę ;p a Co do Pytań zna ktoś odpowiedź???????????????????????????
A i pytania dwa mam jak zrobić , że jak najadę na ikonkę tą w szablonie jak zobaczycie to będziecie wiedzieć o co chodzi np. tej koperty to wyświetli się taki dymek :
np jak na tą kopertę to kontakt
A drugie to to że jak włączy się strona pokaże się ta animacja :

i po np 7 sekundach przeniesie się na inną stronę np max008.pl jak to zrobić ?
A tu daję jeszcze reklamy do oceny co myślicie oczywiście reklamy działów
O te Pytanie mi chodzi co są powyżej
a zapomniałem jak zrobić , że jak się naciśnie na obrazek to się włączy pełny ekran
No mi się nie podoba strona, jest bardzo słabo wykonana i nie ma w niej żadnego porządku. oprawa graficzna strony jest bardzo słaba i nie psuje mi to że przeniesieniami są obrazki powinien być to zwykły tekst po lewej stronie w menu. Strona nie posiada loga więc powinno ono sie tam pojawić. Wyszukiwarka nie pasuje powinna być umieszczona w innym miejscu i mógłbyś dodać do niej style css aby jakoś wglądała a nie takie białe pole.
Powiem tak:

Obserwuje twój rozwój webmasterski od pewnego czasu i przypominam sobie twoją pierwszą stronę opublikowaną na tym forum. Porównanie sięga rzędu piekło - niebo.

Nie poddam ocenie tej strony, ponieważ jestem pewien , że za jakis czas opublikujesz coś innego jeszcze lepszego od tego.

Musisz się jednak jeszcze wiele nauczyć ( informatyka polega na ciągłej nauce). A pamiętaj, że sukcesy osiągają tylko wytrwali!

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia w dalszym rozwojuOczko

Pozdrawiam
Dla mnie to jest jeden wielki chaos, po prostu jest za dużo Visty w Viście, i to jest poważny bug, no a na górze elementy z Linuksa? Bez przesady to nie jest strona to jest chaos, do poprawy jest wszystko. 2/10
[Obrazek: 2uivk87.jpg]
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: mozilla
ok dzięki za opinie i postaram się coś po poprawiać i wrzucić nową wersje
Programy: Polecane / Nowe / Inne