Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Medal of Honor Airborn-Problem z instalacją

RE: Medal of Honor Airborn-Problem z instalacją
Albo service packa 2 niemasz ? Bo wyraznie pisze ze czegos brakuje albo po prostu system cie w przyslowiowego konia robi Szczerbol
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
może masz porysowaną płyte, albo nie odczytuje ci windows, bo masz odtwarzarke źle zainstalowaną -.- Ja miałem podobnie, tylko że jak włożyłem orginalną płyte DVD z grami do napędu, to mi nawet nie odczytało. Wujek mi mówił, że może być źle nagrana -.- Często zdarzają sie takie wpadki u producenta. -.- Jak możesz, wrzuć Screen to zobacze =].
napisz jeszcze czego nie może instalator zainstalować czyli do jakiego momentu dochodzi i okzuje się nagle że jest teraz błąd. A tak w ogóle to sprawdź czy płyty nie masz porysawanej.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Sorki że teraz. Włoże płyte wszystko działa wgrywa się a gdy już dochodzi do 100% to mi cofie instalacje i mi wyskakuje błąd. Na początku dałem screena i tylko tyle. Próbowałem u innej osoby i działa. U mnie nie chce niewiem dlaczego.
A wszystkie stery,DirectX,ActiveX masz?
Zaktualizuj windows instalera. Masz go np. na tej stronie http://www.download.net.pl/3391/Microsof...Installer/
Jestem ateistą i nie wstydzę się tego.
http://i.imgur.com/xZRFXld.jpg Smutek
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Staram się pisać poprawnie po polsku.
Sprawy, które można wyjaśnić na forum nie załatwiam przez PW!
Elo Mam BIG Problem jak zaczyna sie instalacja to trzeba zainstalować jakiś program ... W tym celu trzeba dać jakis język Daje Anglieski i daje >next< potem sie chwile instaluje i sie wyloncza i tylko widać takie mignięcie w prawym gornym rogu. I Nic dalej sie nie dzieje. Na 100% wymagania komputera sa lepsze >Karta graficzna GF 8500GTS, 2GB ramu, 4 Rdzeniowy procek /2,4Mgh (czzy jaks tak)\, ALE MAM VISTE.

PS. Gra jest orginalna
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne