Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Medal of Honor Allied Assalut - problem z pękniętą płytą

Medal of Honor Allied Assalut - problem z pękniętą płytą
Witam. Wczoraj chciałem sobie pograć w MoH AA ale kiedy chciałem go zainstalować to zauważyłem że płyta instalacyjna jest pęknięta tak, że nie można tej gry zainstalować. No i mam pytanie: Czy jest jakiś sposób aby pograć sobie znowu w MoH AA legalnie? Czy jeżeli ściągnę z internetu tą grę to będzie to nielegalne?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Medal of Honor Allied Assalut - problem z pękniętą płytą
to zależy czy będzie nielegalne...rozumiem że grę masz oryginalną? Jeśli tak to w ostateczności ściągnij pirata, ale spróbuj najpierw ściągnąć program CDCheck i "odzyskaj" zawartość płyty.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
grę mam oryginalną. próbuje teraz to zrobić tym CDCheckiem, a jeżeli mi to nic nie pomoże to ściągnę pirata.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
tylko nie wiem dokładnie jak to jest z prawem. Wiesz, grę masz oryginalną więc i licencję masz, ale jeśli załóżmy ściągniesz inną wersję, albo nawet RIPa, to możliwe że będzie to uznawane za kradzież. Najpierw próbuj z tym CDCheckiem, powinno pomóc
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
mohaas problem z płytą