Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Mobo dla i5 4670k, msi gtx 670 power edition w sli

Mobo dla i5 4670k, msi gtx 670 power edition w sli
Cześć,
potrzebuję płyty głównej pod wymieniony zestaw w temacie. Zastanawiałem się nad UD5H, ale czy trafi się coś w lepszej cenie do podkręcenia i do układu SLI? Razem z tym forum kupowałem właśnie ten zestaw razem z płytą asrock extreme4 ale ta firma to jakaś pomyłka, więc z góry zaznaczam, że już wolę kupić coś droższego.

Pozdrawiam
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Mobo dla i5 4670k, msi gtx 670 power edition w sli
Podaj budżet.
Uwaga armind oszust, proszę nie handlować z tym użytkownikiem.
Kupiłem dysk, dysku nie dostałem jak i również pieniędzy.

ps: Jeśli nie odpowiadam w temacie dłużej niż 3dni, proszę o przypomnienie na PW z linkiem do tematu.
no budżet w sumie bez znaczenia, załóżmy 500-1000zł. Tak jak mówiłem płyta na podkręcanie i SLI.

EDIT: patrzyłem trochę i wstępnie wybrałem tak: z87x-oc, ud5h, ud4h, ud3h, sabertooth z87 - czytałem, że aktywny układ chłodzenia sekcji jest niezbyt dobrym pomysłem i ta płyta nie posiada przycisków on/off, reset i POST.

oczywiście nie zakładam, że tylko którąś z wymienionych chcę kupić.
Podbijam i dodatkowo zawężam wybór Mobo.
Zastanawiam się nad Z87X-UD3H a Z87X-D3H jednakże pod tym linkiem do morele.net: Z87X-UD3H w zakładce Opis -> Złącza -> Gniazda rozszerzeń znajduje się coś takiego:
1x PCI
1x PCI Express 2.0 x16 (x4)
1x PCI Express 3.0 x16
1x PCI Express x16
3x PCI Express 2.0 x1

nie ma tutaj pci-e x8 chociaż domyślam się, że to błąd w redagowaniu, jednak wolę się Was dla pewności spytać czy to tylko błąd w opisie.

PS.: czy ta UD3H będzie najlepszym wyborem w okolicy 600 zł czy można trafić coś lepszego i tańszego, lub lepszego z niewielką dopłatą?
Pomoże, doradzi ktoś? Potrzebuję na dniach kupić płytę główną i nie mogę dłużej czekać.
Gigabyte... Hmmm zależy do czego będziesz używał. Gry ? Internet? Programy ? :D Ja tam używam Foxconn'a i Gigabyte (do gier na i7 dużoo konwertowania) mam ją rok i nic się złego nie dzieje Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
No najmocniejsze co będzie obciążać mój komputer to gry. A tak jak mówiłem potrzebuję płyty pod kręcenie 4670k i pod układ SLI z następujących kart - MSI GTX 670 OC. Już prawie miałem brać Z87X-UD3H, ale jeśli dobrze zrozumiałem to wejście PCIE x8 jest w standardzie 2.0 i nie jestem pewien czy to nie będzie ograniczało układu SLI z tych kart (a szkoda by było, bo akurat ta płyta by mi idealnie pasowała pod względem wyposażenia jak i wyglądu - niebieskie radiatory i niebieskie karty graficzne).
Jeśli ma być sli oraz OC to Gigabyte GA-Z87X-D3H Intel Z87 lub ASRock Z87 Extreme4 Intel Z87
FAQ: http://forum.pcformat.pl/FAQ-Plyty-glowne-t

ps: Jeśli nie odpowiadam w temacie dłużej niż 3dni, proszę o przypomnienie na PW z linkiem do tematu.
Wiem, przyklejony wątek czytałem ale nadal nie wiem czy PCI-E x8 w UD3H (drugie wejście na grafikę) jest w standardzie 2.0 czy 3.0 i czy 2.0 by nie ograniczało karty graficznej. ASRock Z87 Extreme4 już miałem i dlatego więcej ich wyrobów nie chcę, dlatego rozglądam się za czymś innym, a sam nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie odnośnie PCI-E x8.
Nie karty graficznej nie będzie Ci ograniczać. Aby zrobić SLI musi być minimum PCI-expres X8 , są one tak na prawdę x16(ale jak są łączone to dzaiała w trybie x8). Także Gigabyte GA-Z87X-D3H na pewno będzie OK.

Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
mobo pod slitania plyta do podkrecania 4670k