Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Modernizacja komputera do gier

RE: Modernizacja komputera do gier
Dzięki za pomoc.
Odezwę się za kilka dni z informacją co i jak.

Pozdrawiam i miłego weekendu
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
poskładasz to zobaczysz czy będzie tak cicho jak chcesz czy nie , bo pamiętaj jedno :
KOMP zawsze będzie TAK głośny jak jego najcichszy element , wyciszysz kartę i boxowe to może bedziesz słyszał wentylatory obudowy bo jednak zalman nigdy nie produkował dobrych wentylatorów to raz a dwa że mają pare lat i mogły się zwyczajnie zużyć a że cos innego jest głośniejsze to nie słyszysz ich terkotania teraz .
Także daj znać czy cię efekt zadowala
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Dostałem dziś odpowiedz o chwilowej niedostępności wybranego przeze mnie zalicza BQ Pure power 11 500W.
Proponuja mi wybór innego w podobnej cenie i certyfikacie lub czekanie (2tyg)

Czy coś w tym przedziale cenowym i z podobna charakterystyka mogę bez wahania zamienić?
Oczywiscie zależy mi na jak najcichszej pracy

Bitfenix Formula 450w/650w 299/350zl
SPC supremo 550w - 309zl
Seasonic Core GM 500w - 349zl
Chieftec różne rodzaje certyfikat Gold plus 500-600w
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
supremo odpuść , ryzykowny chińczyk - za polecanie zasilacza za 300zł który nie ma nawet kompletu zabezpieczeń komuś należało by się po łapach ...
Chieftec nie ma nic ciekawego do gadania teraz .
Bitfenix formula bardzo dobry zamiennik , jeden z najcichszych zasilaczy w tej klasie .
seasonic GC nie tak cichy jak BQ i formula ale również solidny .
Nie pomagam.
Ok. Też tak nad nim się zastanawiałem.
Bitfenix 450W starczy czy lepiej dołożyć 50zl i mieć zapas mocy?
Seasonic Core GC 500 w za 350 zł trochę drogo on zwykle kosztuje poniżej 300 zł . Formuła 450w wystarczy aczkolwiek osobiście brałbym Seasonica raczej nie sądzę żebyś go przy twoim zestawie w ogóle usłyszał chyba że jesteś jakimś cichofilem .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Jak myślisz go do następnego kompa przełożyć to bierz z zapasem , źle na tylko nie wyjdziesz .
Nie pomagam.
Części dojechały. Na dziś zdążyłem wymienić pastę na procesorze i zamontować chłodzenie. Przy okazji wyczyściłem ten cały syf w srodku?
Po odpaleniu komputera jakby minimalnie ciszej ale od razu znalazlem źródło irytującego mnie hałasu? okazał się nim wentylator boczny, mocowany do obudowy.
Pytanie czy mogę go bezpiecznie odłączyć bez konsekwencji?
Pewnie, że możesz. Masz jeszcze jeden 120mm z tyłu. Konsekwencją zapewne bedzie to, że zrobi się w środku cieplej niestety..
Phanteks P500A DRGB**MSI Z590 Tomahawk WiFi**i7 11700K**NH-D15**DDR4 32GB G.SKILL Trident Z RGB 3600Mhz**Gigabyte RTX 2070 Super OC 3X White**Creative AE-5 + AKG K702 + Blue Yeti**Samsung 980 Pro 1TB**Samsung 970 EVO 500GB**ION+2 860W**LG 27GP850-B 180Hz/Gigabyte G27Q 144Hz**W11 Pro**G703/Glorious D**AKKO ACR98**Puretrak Talent
Z9 Plus fabrycznie nie miały wentylatora na boku ktoś coś kombinował . Autorze chcesz mieć cicho zmień obudowę n[ na Fractala Designe Define C lub Define R6 bo w tym piekarniku co masz to ani cicho ani chłodno nie będzie . Wiem bo miałem . No ale to już są koszty przynajmniej porównywalne do ceny zasilacza . Jeśli chcesz jednak cicho taniej nie będzie .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Programy: Polecane / Nowe / Inne