Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Modernizacja komputera za około 2500zł

RE: Modernizacja komputera za około 2500zł
Sorki ale nie obrażaj mnie . Nie pamiętam dyskusji z tobą . Poza tym zaśmiecamy wątek . Proponuję dyskusje w innym miejscu , jeżeli masz mnie za radykała to grubo się mylisz . Nie mam problemu z krytyką zarówno AMD jak i Intela . AMD miało tragiczne FX , Intel z x299 zrobił pośmiewisko ...
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Swoją drogą ludwik ta i5 u Ciebie jest podkręcona?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Pisał że na 4.8 ... Szkoda że nie podał napięcia i temperatur bo byłem naprawdę ciekaw .
Nie pomagam.
Atpieterman09 - gdzie ludwik to niby napisał? Oczy
Kto nie chce pracować, niech też nie je! (2 Tes 3, 10)
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
(27.03.2018, 10:07)januszekm3 napisał(a): Ja doskonale wiem, że z tym glutem to jest 50/50 i nie zamierzam nikogo przekonywać, że jest inaczej. Srak czy tak, to co pisze pieterman09 to dla mnie przesada w drugą stronę i mógłby już odpuścić, bo na forum zrobiło się trochę tak jak piszą ojzba i mis456.

Wiesz ja ogólnie mam takie podejście że nie zmieniam sprzętu co 3 lata jak mu się tylko gwarancja skończy . Wolę zainwestować w dobrą płytę + procesor i ewentualnie dołożyć ram czy kartę w przyszłości . Niestety intel ze swoim niepewnym glutem ( może będzie ok a może nie ) mi takiej możliwości nie daje na daną chwilę . Gdyby nie to że nie jestem pewny gluta kupiłbym sobie pewnie jakąś I7 powszedniej generacji i miał gdzieś Ryzena i dopłacanie do pamięci szybszych . Ale biorąc pod uwagę to że 7 generacja potrafiła "gotować " się od nowości i pewnie od razu trzeba by skalpa robić podziękuje . Za skalpa zapłaciłbym pewnie tyle ile mam dopłaty do szybkiego ramu tracę gwarancję i i tak nie mam pewności ile to wytrzyma na znośnych temperaturach . W zasadzie mam "tylko " to Intelowi do zarzucenia bo wydajności mu odmówić nie można .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Atjanuszekm3 sorki . Pomyliłem go z tobą ... Ty pisałeś o 4.8 ...
Nie pomagam.
Nie moja i5 nie jest podkręcona. To znaczy ja chciałem ale ona nie bardzo. Dlatego teraz pisałem że raczej nie będę kręcił.
Też temperatury powstrzymały czy coś innego ?
Nie pomagam.
Temperatury. Strasznie się grzał. Tak naprawdę to grzał się też bez kręcenia na boxowym chłodzeniu przy dużym obciążeniu.
To że na boxowym on się grzeje to normalne. Boxowe chłodzenie nie nadaje się do OC w żadnym razie . Jakie miał temperatury ?

Dobra starcza ślepota, masz Macho .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Programy: Polecane / Nowe / Inne