Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Moja pierwsza strona internetowa - jak zmienić kolor tła?

Moja pierwsza strona internetowa - jak zmienić kolor tła?
Witajcie.

Niedawno zainteresowałem się tworzeniem stron internetowych za pomocą WP. Jedną udało mi się już nawet stworzyć i wydaje mi się, że jak na pierwszy raz wyszło nie najgorzej. Mam jednak problem ze zmianą koloru tła. Chciałbym, żeby było trochę ciemniejsze (takie szarawe), a nie idealnie białe. Chodzi mi o tło tych bloków z tekstem (http://rzucpalenie.eu/). Ktoś mi podpowiedział, że powinienem dodać do głównego pliku .css szablonu, z którego korzystam swoje zmiany.

Jakie konkretnie zmiany powinny to być? Nie znam się na programowaniu stron ani trochę niestety. Co innego stworzyć coś w gotowym generatorze, a co innego edytować kod. Moglibyście mi podpowiedzieć jakiej linijki kodu powinienem w tym pliku poszukać?

Domyślam się, że oprócz tego tła jeszcze dużo innych rzeczy jest do zmiany i poprawienia. Prosiłbym o ocenę mojej strony i uwagi dotyczące tego, co mógłbym zmienić, żeby była ona jeszcze lepsza.

Pozdrawiam!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Moja pierwsza strona internetowa - jak zmienić kolor tła?
Dobrym sposobem jest też najpierw zapoznanie się z samym WordPress i stworzeniem czegoś na takim intuicyjnym panelu Wesoły Fajne rozwiązanie ma https://www.forpsi.pl/wpready/ Wesoły Idealnie właśnie dla osoby początkującej, a też pomagają ogarnąć techniczne problemy i zajmują się aktualizacjami! Więc wszystko działa i funkcjonuje Wesoły

admin: na tym forum odkopywanie wątków starszych niż trzy miesiące jest zabronione.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne