Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Monitorowanie połączenia internetowego

Monitorowanie połączenia internetowego
Witam, poszukuje programu który w tle mógł by monitorować moje połączenie z internetem oraz wifi. 

W grach mam dość częste dc, co jakieś 30-50 min, w cs go cofki itp. podejrzewam że może być to związane z sekundowymi utratami połączenia, których nie jestem w stanie zauważyć. 
Prosił bym o polecenie jakiegoś programu, którym mógł bym monitorować i sprawdzić po takim dc w grze, czy nastąpiła jakaś chwilowa utrata połączenia, oraz żebym mógł sprawdzić czy jest to spowodowane po stronie dostawcy internetu, routera czy mojego wifi.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
RE: Monitorowanie połączenia internetowego
Możesz uruchomić w tle menedżer zadań, na zakładkę wydajność i kliknąć wykres "sieć". Masz ylko 60 sekund po zerwaniu neta. Co do winowajcy - warto by podłączyć się do neta bezpośrednio, wtedy można ew. wykluczyć winę wi-fi, jeżeli nadal będzie zrywać - wina dostawcy lub modemu (rozumiem że masz tak: net do modemu, modem do routera, router wypusczający wi-fi).
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne