Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Motorola v360 instalowanie aplikacji

Motorola v360 instalowanie aplikacji
Witam, niedawno kupiłem sobie telefon motorola v360 i nie wiem jak zainstalować (z komputera) na nim aplikacje przez USB lub jakim programem zainstalować. Proszę o odpowiedź z góry dzięki.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Motorola v360 instalowanie aplikacji
Możesz programem Motorola Phone Tools, tam stosowne funkcje i podpowiedzi powinny być. Dużo aplikacji i tak tam nie zainstalujesz z powodu Jav'y i małej pamięci.
aha a jakie aplikacje można tam zainstalować?? ;p
Sebek231 napisał(a):aha a jakie aplikacje można tam zainstalować?? ;p

Tylko i wyłącznie napisane w Jav'ie. Jest ich niestety mało i to bardzo mało. Znajdziesz je w googl'ach.
aha a z jakim rozszerzeniem są te gry, aplikacje??
tylko *.jad czy różne??
Sebek231 napisał(a):aha a z jakim rozszerzeniem są te gry, aplikacje??
tylko *.jad czy różne??

Chyba raczej rozszerzenie ".jar". Bo to takie rozszerzenia mają gry i aplikacje Java.
Rozszerzenie jad też jest. A na jawę możesz mieć np. różnego rodzaju gierki, plany miast (bardzo dobre), przeglądarkę stron www Operę mini, gadu-gadu lub jakiś inny komunikator na komórkę, rozkład jazy, aplikację GMail do sprawdzania poczty gmail itp. itd. Ale przez Motorola Phone Tools chyba raczej się nie uda przynajmniej ja nigdzie nie mogę u siebie tego znaleźć w tym programie a mam motorolę V547. Dobrym sposobem jest wysłanie pliku jad albo jar na jakiś serwer (np. własna strona www), są nawet specjalne stronki, na które można przesyłać pliki (ale adresów nie znam w tej chwili - trzeba szukać) i następnie pobiera się je z poziomu przeglądarki telefonu. Tak jak np. gierkę. I już po problemie
Sprzedam Nokię Lumia 800. Kupiona w Luty. Stan BDB. Bez simlocka. Polecam. Kontakt na priv. Preferowana sprzedaż przez Allegro.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
sosen86 napisał(a):Rozszerzenie jad też jest. A na jawę możesz mieć np. różnego rodzaju gierki, plany miast (bardzo dobre), przeglądarkę stron www Operę mini, gadu-gadu lub jakiś inny komunikator na komórkę, rozkład jazy, aplikację GMail do sprawdzania poczty gmail itp. itd. Ale przez Motorola Phone Tools chyba raczej się nie uda przynajmniej ja nigdzie nie mogę u siebie tego znaleźć w tym programie a mam motorolę V547. Dobrym sposobem jest wysłanie pliku jad albo jar na jakiś serwer (np. własna strona www), są nawet specjalne stronki, na które można przesyłać pliki (ale adresów nie znam w tej chwili - trzeba szukać) i następnie pobiera się je z poziomu przeglądarki telefonu. Tak jak np. gierkę. I już po problemie
Niby można pobrać ze stronki ale trzeba mieć jakieś środki na koncie :p
Ale zawsze można sobie kupić jakiś starter z orange ustawić taryfę orange free na kartę i masz 3 grosze za 100 kB czyli dosyć tanio bo normalnie w telefonie na kartę jest 50 groszy za 100 kB (mówię o sieci Orange bo akurat w tej wiem)
Sprzedam Nokię Lumia 800. Kupiona w Luty. Stan BDB. Bez simlocka. Polecam. Kontakt na priv. Preferowana sprzedaż przez Allegro.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
W tych Motkach trzeba specjalnym programem z poziomu komputera wgrywać na telefon pożądane oprogramowanie w Javie. Patrz choćby tutaj -> http://matrax.net/forum/showthread.php?t...ght=MIDway
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
instalowanie aplikacji w motoroliJaka opera mini do motorola v547