Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Najlepszy laptop do 2500zł

Najlepszy laptop do 2500zł
Witam. Mam za zadanie wybrać najlepszego laptopa do 2500zł. Mógłby mi ktoś pomóc w wyborze owego sprzętu gdyż jestem średni w temacie laptopów? Laptop będzie głównie wykorzystywany pod gry więc przy wyborze stawiam głównie na wydajność + wytrzymałość sprzętu. By uzyskać jeszcze większą wydajność w tej cenie lepszym wyborem będzie laptop bez OS który można później wgrać we własnym zakresie, prawda? Tak więc czekam na wasze propozycje. DziękiOczko
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Najlepszy laptop do 2500zł
Tak system możesz wgrać we własnym zakresie.

Jeżeli chodzi o wydajność w w tej cenie najlepszy będzie
ASUS R558UQ-XO550D-8 i5-7200U/8GB/1TB/DVD GT940MX
Najwydajniejsza konfiguracja w tej cenie.

Z alternatyw mogę jeszcze zaproponować
Acer F5-573G i5-6200U/8GB/1000 GF940MX FHD
Matryca FULL HD matowa całkiem niezła, procesor 7 generacji, laptop jest dobrze wykonany aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura, miejsce na dysk SSD m2 (czyli oba dyski wewnątrz laptopa, system win 10 w cenie, przyzwoite wyniki pracy na baterii.

Linki Ci wyślę na prywatnej wiadomości, jeśli masz jakieś pytania pisz śmiało.

Pozdrawiam
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2021 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Kupując takiego laptopa bez systemu trzeba go standardowo zainstalować i później sterowniki do czego?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(18.12.2016, 12:20)szarik15 napisał(a): Kupując takiego laptopa bez systemu trzeba go standardowo zainstalować i później sterowniki do czego?

Tak.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Dokładnie tak, płytę ze sterownikami powinna być w komplecie z laptopa. Jeżeli nie wszystko jest na stronie producenta.
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2021 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne