Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Najlepszy render do 3ds max 9 [wydzielone]

Najlepszy render do 3ds max 9 [wydzielone]
witam.Mam pewien problem. Dopiero stawiam pierwsze kroki w 3dsmax 9 i nie wiem jak uruchomić scanline render bo gdy wciskam "render setup" jest napisane że używam mental ray. a chciałbym używać scanline. moze mi ktoś pomóc??
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Najlepszy render do 3ds max 9 [wydzielone]
Po pierwsze nie podpinaj się pod cudze wątki, po drugie nie odkopuj wątków sprzed półtora roku. Jak by to nie był twój początek na forum, dostał byś za to karę.

Po trzecie...
W Render setup na zakładce Common zjedź na sam dół. Masz tam belkę Assign renderer. Jak ją klikniesz, otworzy się panel rendererów. Są tu ustawione trzy renderery. Production to jest rendering a material editor to jest renderer dla kulek w edytorze materiałów. Kliknij kwadracik obok Production. Otworzy się okno z wyborem renderera. Możesz wybrać scanline. Zauważ też, że jest tu ikonka kłódki. Jak jest wciśnięta, to działać będzie ten sam renderer dla renderingu i dla edytora materiałów. Jak ją wyłączysz, to będziesz mógł wybrać dla edytora materiałów osobny renderer.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
3d max ustawienia rendera3ds max najlepsze ustawienia renderowania3ds max ustawienia renderingudobey render 3ds maxopcje renderu 3dmaxustawienia renderowania 3ds max