Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Najsłabsze ogniwo - odcinki

Wink  Najsłabsze ogniwo - odcinki
Witam, czy jest możliwość obejrzeć gdzieś lub pobrać odcinki tego programu? Będę bardzo wdzięcznyOczko
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Najsłabsze ogniwo - odcinki
Ale wiesz że to nie legalne a admini tego nie trawią? ZGŁASZAM!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Pobieranie tak, ale nie oglądanie. Poza tym na forum jest jeden admin.
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Spokojnie Terrorysto. Cieszę się, że jesteś wyczulony na kwestię piractwa. Ale nie wiem, czy wiesz, że wiele różnych firm w Polsce prowadzi telewizje internetowe, gdzie wiele różnych rzeczy można oglądać zupełnie za darmo legalnie. Ja na przykład mam w telewizorze telewizję internetową prowadzoną przez Samsunga, a w niej takie kanały, jak Ipla, czy vod.wp.pl, a w tych kanałach setki polskich teleturniejów, programów publicystycznych, filmów fabularnych, dokumentalnych i seriali zupełnie za darmo legalnie. Na przykład cały serial Czas honoru, Fala zbrodni. Sfora, Oficer, Ludzie chudego, i wiele innych.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(09.07.2011, 00:09)Ajgor napisał(a): Spokojnie Terrorysto. Cieszę się, że jesteś wyczulony na kwestię piractwa. Ale nie wiem, czy wiesz, że wiele różnych firm w Polsce prowadzi telewizje internetowe, gdzie wiele różnych rzeczy można oglądać zupełnie za darmo legalnie. Ja na przykład mam w telewizorze telewizję internetową prowadzoną przez Samsunga, a w niej takie kanały, jak Ipla, czy vod.wp.pl, a w tych kanałach setki polskich teleturniejów, programów publicystycznych, filmów fabularnych, dokumentalnych i seriali zupełnie za darmo legalnie. Na przykład cały serial Czas honoru, Fala zbrodni. Sfora, Oficer, Ludzie chudego, i wiele innych.
Ja wiem że jest takich storn wiele ale jestem wyczulony na to i od razu zobaczyłem w tym piractwo
http://zapytaj.com.pl/Category/019,003/2..._naj_.html
http://www.teleman.pl/prog-23385255-najs...gniwo.html
(09.07.2011, 00:27)Mike_Terrorysta napisał(a): Ja wiem że jest takich storn wiele ale jestem wyczulony na to i od razu zobaczyłem w tym piractwo

Czyli donosisz na innych z powodu własnych kompleksów? A jak będziesz przechodził przez jezdnię, a jakiś policjant zobaczy w ty od razu złamanie przepisów, i da Ci mandat, to będzie OK?
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(09.07.2011, 00:41)Ajgor napisał(a):
(09.07.2011, 00:27)Mike_Terrorysta napisał(a): Ja wiem że jest takich storn wiele ale jestem wyczulony na to i od razu zobaczyłem w tym piractwo
Czyli donosisz na innych z powodu własnych kompleksów?
Nie rozumiem co do tego mają kompleksy których nie posiadam?
Poza tym może moje zgłoszenie miało charakter jedynie ostrzegawczy,być może źle zrozumiałem intencje autora wątku i tyle.
Więc przepraszam...
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
najsłabsze ogniwo odcinkinajsłabsze ogniwo onlinenajsłabsze ogniwo cały odcineknajsłabsze ogniwo odcinki onlinenajslabsze ogniwo odcinki onlinenajsłabsze ogniwo wszystkie odcinkinajslabsze ogniwo odcinkigdzie mogę obejrzeć najsłabsze ogniwonajslabsze ogniwo gdzie mozna sciagnacogniwo odcinek