Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Napisałem przewodnik po komponentach PC, specyfikacjach i terminologii.

#1
Napisałem przewodnik po komponentach PC, specyfikacjach i terminologii.
Cześć wszystkim!

Gram w wiele gier wideo i lubię być na bieżąco z komputerami i technologią, a zarówno IRL, jak i wśród moich znajomych w Internecie mam reputację „tego technika”.

W rezultacie często polecam ludziom konstrukcje lub części komputerów lub muszę wyjaśniać, co oznaczają określone terminy związane z komputerami lub w jaki sposób mogą być przydatne i / lub istotne.

Robiłem to na tyle ostatnio, że w pewnym sensie zdałem sobie sprawę, że wiele osób może skorzystać z dobrego, dobrze napisanego przewodnika po częściach komputerowych i terminologii.

Tak, to prawda, że są miejsca, w których ludzie mogą już zadawać pytania o komputery, jednak myślę, że posiadanie dobrego, pojedynczego punktu odniesienia, który można łatwo wskazać tym, którzy chcą się uczyć samodzielnie lub mają problem z zadawaniem pytań pomoc innych będzie bardzo przydatna, a także pozwoli na udzielenie odpowiedzi o wiele głębiej, niż można by udzielić w rozsądny sposób.

Więc napisałem właśnie taki poradnik https://snaptube.cam/https://9apps.cam/.

Właściwie kilka - ponieważ „Przewodnik po komputerach PC” ma wielu różnych odbiorców, napisałem kilka dokumentów, które, mam nadzieję, będą wystarczająco obszerne pod względem dostępności i zakresu, aby zapewnić przydatne informacje dla wszystkich, niezależnie od ich wcześniejszej wiedzy komputerowej:

Szczegóły techniczne: https://drive.google.com/file/d/1p482g3Y...sp=sharing
Aktualna wersja: 1.7.0
Bardzo długi i dogłębny przewodnik obejmujący [prawie wszystkie] terminy używane w odniesieniu do elementów komputera, z którymi użytkownik komputera PC mógłby się spotkać lub o którym chciałby wiedzieć.

Specyfikacje komponentów: https://drive.google.com/file/d/1KDWARbO...sp=sharing
O wiele, dużo krótsza i bardziej podstawowa wersja powyższego, która obejmuje tylko najważniejsze i najważniejsze terminy.

Skrócona instrukcja zgodności komponentów: https://drive.google.com/file/d/1PeTua1h...sp=sharing
Krótka lista najważniejszych punktów zgodności, które użytkownicy mogą sprawdzić przed zakupem komputera lub komponentów do komputera.

Przegląd branży: https://drive.google.com/file/d/1ey48nv4...sp=sharing
Krótki przegląd niektórych z najważniejszych rzeczy w przestrzeni PC, które wpłynęły na konsumentów w 2018 i na początku 2019 roku.

Mam nadzieję, że komuś pomogą.Jeśli ktoś ma jakieś uwagi lub błędy do wskazania, możesz zostawić komentarz, napisz do mnie tutaj na reddit, gdzie oczywiście jestem u / Ad3506, lub na Ad3506Atgmail.com.

Upewnij się jednak, że każdy błąd, na który chcesz zwrócić uwagę, faktycznie znajduje się w najnowszej wersji dokumentu.

Dziękujemy wszystkim, którzy zasugerowali sugestie, wskazali literówki lub błędy gramatyczne!
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne
Podobne wątki (Napisałem przewodnik po komponentach PC, specyfikacjach i terminologii.)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co sądzicie o tych komponentach? johnyz 7 1399 26.11.2007, 09:48
Ostatni post: user

Skocz do: