Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Need for Speed - dyskusje o serii

RE: Need for Speed - dyskusje o serii
Podsumuje PS:
Grafika- ładna
Zniszczenia-kółka oderwać nie mogłem, według mnie festyn
Nie ma swobodnej jazdy
A tuning super
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
o. skoro piszecie ze wam chodziło porshe pod xp to może ja miałem coś walniętego w sterownikach.. kurcze. aż poszukam płyty i spróbuję Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Ja bardzo ciepło wspominam High Stakes/Road Challenge. Czysta przyjemność płynąca z gryDuży uśmiech Nadal zajmuje zaszczytne miejsce na mojej półeczce z grami.
Jeśli chodzi o pozostałe części:
Underground - bardzo fajna gra, chociaż model jazdy mógłby być trochę lepszy. Pierwszy NfS z poważniejszym tuningiem. - 8/10
Underground II - dużo więcej tuningu niż w pierwszym Undergroundzie, możliwość swobodnej jazdy po mieście, ale, dla mnie przynajmniej, gra nie ma "tego czegoś". - 6/10
Most Wanted - kocham, uwielbiam, ubóstwiam. Jak dla mnie najgenialniejsza część całej serii. Świetne samochody, tuning nareszcie nie jest obowiązkiem, tylko przyjemnościa. Cudownie przyjemny model jazdy. Nieźle zrobione pościgi. Wspinanie się na górę czarnej listy. - 10/10
Carbon - ekhm... żal komentować. Dno, wstyd porażka. Jedyne co mi się podobało, to idea wyścigów w kanionach. - 3/10
ProStreet - nie wypowiem się, bo jeszcze nie grałem. - ?/10

Ogólnie lubię całą serię. Po kiepskim Carbonie myślałem, że Need for Speed osiągnął maksimum przy Most Wanted, dalej będzie zjazd z górki i nieuchronna strata prestiżu, jak dzieje się w przypadku serii FIFA, NBA, czy nawet Tiger Woods. Po przeczytaniu paru recek i obejrzeniu gameplaya ProStreeta czuję jednak, że EA wraca wystawia na ring mocnego zawodnika, który mnie rozłoży na łopatkiJęzyk
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: NFS <-dyskusje
~Anonim napisał(a):A jak już temat o NFS to mam pytanko :D

Jeżeli mam kartę graficzną GeForce 2 MX/MX 400 to będzie mi działał
NFS Carbon ???? (NFS Most Wanted działa bez jęknięcia) ????

Qrde mol to ja na teoretycznie lepszej grafie w NFS MW mam w niskich 15-20fps!A co do Carbona to widziałem efekty odpalania go na takim G'f tzn. brak tekstur i 1fps( mi Carbon wogóle sie nie odpalił Płacze)
A co do najlepszej części to Underground 2 rulezz Most Wanted ma super pościgi z glinami a Carbona zagrałem tylko troche u kumpla,Pro street jeszcze nawet nie widzialem (oprócz trailerów) więc sie nie będe wypowiadał
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Moim zdaniem najlepszy jest Underground 2 i 1, ale niezly jest tez Carbon!!! Mysle ze najgorsza gra z serii Need For Speed jest Most Wanted ze wzgledu na grafike!!!
~Anonim napisał(a):Mysle ze najgorsza gra z serii Need For Speed jest Most Wanted ze wzgledu na grafike!!!

Eeee, słucham? Most Wanted ma lepszą grafikę od wszystkich Undergroundów i, moim zdaniem, ProStreet.
kamil13 napisał(a):
~Anonim napisał(a):Mysle ze najgorsza gra z serii Need For Speed jest Most Wanted ze wzgledu na grafike!!!

Eeee, słucham? Most Wanted ma lepszą grafikę od wszystkich Undergroundów i, moim zdaniem, ProStreet.

Mi się bardziej podoba M.W. niz reszta serii narazOczko

P.S. mi nieprzypadł do gustu, a Carbon'owi czegos brakujePłacze

A co do grafy w M.W. jak się weźmię wszystko na max. jest Git-GitaraJęzyk

Most Wanted wymiataOczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Ja pamiętam jak na Hyperze leciał program o Most Wanted. Oczy mi z gał wychodziły! A Carbon jak leciał to oglądnąłem i mi sie jakoś grać nie chciało w niego.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Moim zdaniem do bani jest nfs: CARBON !! Duży uśmiech a stanowczo polecam nfs pro street, ponieważ ma bardzo ładną grafike i jest w miare ciekawa fabuła Peace a także most wanted - dla miłośników pościgów . . . Język Oczko
Programy: Polecane / Nowe / Inne