Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Neostrada

Cry  Neostrada
Witam
Prawdopodobnie był juz podobny wątek ale musze sie spytać bo mnie skręci.
Co sądzicie o tej promocji neostrada 1mb za 33 zyla przez pierwsze pół roku a potem 66 zyla do końca (czy cos takiego) to jest na 24 miesiące.
A moze ma ktoś lepszy pomysł???? Czekam na propzycje :D
pozdr.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Neostrada
Jak by była u mnie dostepna Neo to bym odra bez wachania to brał. A tak muszę się zadowolic moim netem (160kb/s) Smutek
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: avant
szkoda ze nie było takiej opcji jak brałem swoją Neo 128 Smutek , nawet bym się nie zastanawiał.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
saski napisał(a):szkoda ze nie było takiej opcji jak brałem swoją Neo 128 Smutek , nawet bym się nie zastanawiał.

Dokładnie. Też mam Neo 128 ale od grudnia się wypisuję związku z naliczaniem neta na godziny ( 98 groszy + WAT ) ponieważ mi się to nie opłaca i biorę neta z Toya ( 512 za 50 złoty ).
Cyk, cyk, cyk, zegar tyka.

KUTNOTRANS - usługi transportowe
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: opera
Promocja jak najbardziej kożystna - tylko brac! (uwaga na kruczki w umowie- mogą być ! )
Właśnie zaczynam płacić po półrocznym złotówkowaniu w neo 128, do dziś pluję sobie w brodę że wzięłam 128 a nie 512, teraz się mogę przestawić ale będę płacić 85 zł za 512 tak jak było w starej promocji. Chamstwo Smutek

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
lilandrah napisał(a):Właśnie zaczynam płacić po półrocznym złotówkowaniu w neo 128, do dziś pluję sobie w brodę że wzięłam 128 a nie 512, teraz się mogę przestawić ale będę płacić 85 zł za 512 tak jak było w starej promocji. Chamstwo Smutek

mam tą samą sytuację, jak dowiedziałem sie po paru miesiącach (tak czy siak darmowych) że 512 kosztuje tak mało to o mało nie dostałem zawału Smutek
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
~Anonim napisał(a):Witam
Prawdopodobnie był juz podobny wątek ale musze sie spytać bo mnie skręci.
Co sądzicie o tej promocji neostrada 1mb za 33 zyla przez pierwsze pół roku a potem 66 zyla do końca (czy cos takiego) to jest na 24 miesiące.
A moze ma ktoś lepszy pomysł???? Czekam na propzycje :D
pozdr.
Bierz, bierz Wesoły Neostrada jest najlepsza wbrew wszystkim opiniom (że się rozłącza, itd.) - ja mam neo i nie mam żadnych problemów Wesoły Cena jest atrakcyjna, więc myślę, że się opłaca Krzywy

PS. Ja mam 512 za 28 zł rok i potem rok za 56 zł - bardzo się wahałem, ale teraz cieszę się że się na nią zdecydowałem Krzywy
Nie wiesz, komu przekazać 1% podatku?
Przekaż swój 1% Zuzi! http://www.zuzia.opx.pl
Promocja promocją bo w sumie miałam pół roku prawie za darmo i jak to przeliczyć z tą najnowszą to jest niewielka różnica tylko mnie wkurza że jak juz płacę złotówkę to mogę za 512 a nie 128 Smutek Nawet dzwoniłam zapytać czy da się zmienić opcje, ale powiedzieli że muszę poczekać az mi się promocja po złotówce skończy...

Co do tematu to bierz, mi się to legendarne rozłączanie ( tfu tfu przez lewe ramię Wesoły ) nigdy nie zdarzyło. Tylko lepszy jest modem Speed touch a nie Sagem.

saski napisał(a):szkoda ze nie było takiej opcji jak brałem swoją Neo 128 Smutek , nawet bym się nie zastanawiał.

Ja mam ten sam ból 128 ale chya kończy mi sie umowa i musiałbym na coś zmienic zreszta przy 128 mozna oszaleć.ALE JEST PEWIEN SPOSóB JAK ZERWAć UMOWE I NIC NIE ZAPłACIC MIANOWICIE WYSTARCZY PRZEPISAć TELEFON NP. Z MATKI NA OJCA , NIE MA TELEFONU NIE MA NEOSTRADY A PO PRZEPISANIU MOZEMY NA NOWO PODPISAC UMOWE. Tylko zanim ktos sie na takie coś zdecyduje niech sie najpierw dobrze popyta innych, moi znajomi tak zrobili i zadziałało ale możliwe że Tp już sie pokapowała o co chodzi i moze być wałek :D
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: