Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Neostrada

RE: Neostrada
A czy słyszeliście o tym że od 1 grudnia z obojętnie jaką prędkość będziemy płacić za godziny a nie abonament miesięczny? Godzina użytkowania będzie kosztować 98 gr + WAT czyli około 1,30 zł. Można się jednak wycofać jeżeli nam naliczanie godzinowe nie będzie odpowiadać. Bez żadnych opłat. Ja tak właśnie zrobie a wy?
Cyk, cyk, cyk, zegar tyka.

KUTNOTRANS - usługi transportowe
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: opera
W neostradzie? Skąd takie informacje?

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Tak w Neo. Informacje z ostatniego rachunku za telefon. Nie jest to żart.

Sama otwierałam koperte z rachunkiem pare dni temu i nic takiego nie było.

Na osobnej kartce było dołączone co i jak się zmieni. Obok treści Do zapłaty po lewej stronie jest napisane małym drukiem o zmianie. Zobacz, ja nie zmyślam.

E tam, można sobie zamówić ale nikt Ci nie każe http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/inte...!298763936

Ściana Ach, nie sprawdziłem a pisałem Ściana Dziękuje Ci Lilandrah za wytłumaczenie mi tego Ukłon Przepraszam wszystkich użytkowników Neo za wprowadzenie ich w błąd Ukłon

A ja mam ta ofertę o której ty mówisz. Jest w porządku. Tylko uważaj. Limit ściągania wynosi 15 GB. Dzieki dla Maćka13 za niusa. Zara sprawdzę.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
Cytat:Od 1 grudnia 2006r. zmienia się regulamin świadczenia telekomunikacyjnych usług powszechnych przez TP S.A oraz Regulaminu świadczenia usługi neostrada tp (w załączniku nowe regulaminy). W przypadku braku akceptacji zmian przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi, której zmian regulaminu Państwo nie akceptujecie. W razie skorzystania przez Państwa z tego prawa, TP S.A. nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze.
To było napisane na rachunku tp drobnym druczkiem. Przepisywałem to z kartki więc mogą być tu błędy. Zawartość oznacza, że można za darmo zrezygnować z neostrady. Trzeba się dowiedzieć szczegóły i jak najszybciej zrezygnować z neostrady.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: firefox
Ciekawe czy można zrezygnować z Neo i natychmast podpisać nową umowę?Kwaśny Miałbym wtedy 8x szybsze łącze w tej samej cenie :D
 System operacyjny: linux Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: