Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Neostrada

RE: Neostrada
MarkoS napisał(a):Ciekawe czy można zrezygnować z Neo i natychmast podpisać nową umowę?Kwaśny Miałbym wtedy 8x szybsze łącze w tej samej cenie :D

Wydaje mi się że tak. Niby dlaczego nie mieli by podpisać nową umowę? Dla nich liczy się tylko kasa więc problemów robić nie powinni.
Cyk, cyk, cyk, zegar tyka.

KUTNOTRANS - usługi transportowe
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: opera
Tylko trzeba się śpieszyć. Matka mi mówiła, że trzeba im powiedzieć do końca października.
MarkoS napisał(a):Ciekawe czy można zrezygnować z Neo i natychmast podpisać nową umowę?Kwaśny Miałbym wtedy 8x szybsze łącze w tej samej cenie :D
Ja bym tam już nie podpisywał umowy z TP.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: firefox
Cytat:Od 1 grudnia wchodzi w życie nowy regulamin neostrady tp. Informacja taka ma znaleźć się na rachunku telefonicznym.

Nowy regulamin przewiduje świadczenie usługi neostrada tp w momencie, kiedy usługi głosowe świadczy inny operator na zasadzie WLR, co do tej pory nie było możliwe. Oznacza to możliwość wykupienia nowej oferty Tele2 (który jako jedyny ma podpisaną z TP umowę na WLR) i jednocześnie korzystanie z szybkiego dostępu do internetu w Telekomunikacji Polskiej.

[ Źródło: http://chellopl.one.pl/ ]
Mam nadzieję że to tylko ta zmiana będzie, a nie naliczanie godzinowe Wesoły
Nie wiesz, komu przekazać 1% podatku?
Przekaż swój 1% Zuzi! http://www.zuzia.opx.pl
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Naliczanie co godzinę to nowa opcja. Jak mało korzystasz z kompa a chcesz mieć 6 Mb/s to wtedy to bierzesz.
Ale co to są za zmiany w regulaminie? Może to że można mieć internet od tp a nie trzeba mieć telefonu? Jakby się w moim przypadku dało zrezygnować i załapać na tą nową promocję to by było super Wesoły

Mnie już nie raz zrobili w konia.

Za abonament telefoniczny płacę 60zł, a za rozmowy 10zł.
Miałem Neostradę 512, a podczas sprawdzania prędkości rzadko kiedy przekraczała 256. Do tego porąbane limity i ciągłe problemy z modemem i połączeniem.

Przesiadłem się na Chello Light i jestem naprawdę zadowolony. Fakt, że trzeba przeciągać specjalny kabel, ale net jest super. Prędkość bez oszustwa, wysokie limity, niskie pingi, możliwość podłączenia trzech komputerów i niskie opłaty.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
~Anonim napisał(a):Naliczanie co godzinę to nowa opcja. Jak mało korzystasz z kompa a chcesz mieć 6 Mb/s to wtedy to bierzesz.

Tylko że ta opcja "za godzine" dotyczy opcji neo 128 a nie 6mb
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: avant
lilandrah napisał(a):Ale co to są za zmiany w regulaminie? Może to że można mieć internet od tp a nie trzeba mieć telefonu? Jakby się w moim przypadku dało zrezygnować i załapać na tą nową promocję to by było super Wesoły
Ojciec mówił, że jak go zapytają co mu w regulaminie nie pasuje to powie, że samo to że się zmienił. Jak najszybciej trzeba skończyć z neostadą.
"Multimedia" mają dobre oferty ostatnio, ale jakbym mogła zmienić na szybszą neo to tak zrobię a nie będę kombinować, bo elegancko mi działa, prędkość taka jak ma być, bez rozłączeń.

Mam neo 512 od miesuąca. Hmmmmmm może by tak zrezygnować i wziąć 1 MB/s?Oczko.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: