Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Neostrada

RE: Neostrada
~Anonim napisał(a):Tylko trzeba się śpieszyć. Matka mi mówiła, że trzeba im powiedzieć do końca października.
MarkoS napisał(a):Ciekawe czy można zrezygnować z Neo i natychmast podpisać nową umowę?Kwaśny Miałbym wtedy 8x szybsze łącze w tej samej cenie :D
Ja bym tam już nie podpisywał umowy z TP.

A dostęp do netu niby jak będę miał? Przez komórkę mam sie łączyć? :D
 System operacyjny: linux Przeglądarka: opera
Jakby co to i tak przy neo zostane, chello u mnie nie ma, a sieci lokalne mi nie leżą. Ale mam dziwne wrażenie że to jest zbyt piękne z tym wymówieniem umowy bez kosztów, TP takie dobre nie jest... jakiś kruczek w tym będzie...

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
napeweno jest jakaś * w tej umowie z TP. Nic za damro
Pewnie sądy nakazały bezpłatność.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: firefox
lilandrah napisał(a):Jakby co to i tak przy neo zostane, chello u mnie nie ma, a sieci lokalne mi nie leżą. Ale mam dziwne wrażenie że to jest zbyt piękne z tym wymówieniem umowy bez kosztów, TP takie dobre nie jest... jakiś kruczek w tym będzie...

zapewne za zerwanie umowy grożą konsekwencje prawne (tudzież finansowe), jak znam życie to nad tymi umowami pracował sztab prawnikók, którzy wszystko tak przygotowali, żeby TP miała z tego tylko czysty zysk. Gdyby jednak ktoś miał informacje czy można rozwiązać dotychczasową umowę i zamówć sobie inny pakiet (w moim przypadku zrezygnowaćz 24 miesięcznej 128, a założyć 512 w promocji 33 zł przez pół roku {czy jakoś tak}) bardzo proszę o kontakt, albo w tym temacie albo bezpośrednio na mail lub gg.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Saski dzwoniłem na błękitną linie TP czy jakoś tak i dowiedziałem się że można zrezygnować z neo bez opłat itp. Jedyną konsekwęcją tego może być to, że możesz nie móc skorzystać z jakiś nowych promocji. Nie pytałem dokładnie o jakie przypadki chodzi bo jak chcę zrezygnować z neostrady i przejść na radiówkę. Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć to dzwoń na 9393 - połączenie bezpłatne z telefonu TP.
PS Rezygnacje trzeba zgłosić pisemnie.
A jest jaki termin tej rezygnacji? Wolałabym poczekać aż ktoś tak zrobi i przekonać się czy faktycznie nie robią problemów.

Do czasu zmiany regulaminu tj. 1 grudnia 2006 r.
Dodam kilka slow od siebie. Jesli ktos z Was mieszka w rejonie, gdzie dziala Dialog, to wlasnie w dialogu jest promocja, w ktorej za aDSL 2 Mb sie placi 77zl, i przy tym abonament... 1zl przez caly czas trwania umowy. Czyli za 78zl mamy 2Mbity i w tym abonament. Dodatkowo przez pierwsze trzy miesiace w ogole wszystko za zlotowke (plus VATWesoły ) Dodam, ze od trzech lat mialem aDSL 1Mbit w Dialogu i jak dotychczas jestem BARDZO zadowolony. Wlasciwie tylko raz mi sie net rozlaczyl. Jak uszkodzil sie modem. A bylo to w niedziele Wesoły Ale w poniedzialek o 7 rano przyszedl monter, wymienil i juz bylo OK.
Acha. Promocja jest tylko do konca pazdziernika.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: