Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Neostrada TP 1MB livebox duże pingi

RE: Neostrada TP 1MB livebox duże pingi
Nie ma różnicy między połączeniem kablowym czy wifi.

U mnie livebox połączony jest kablem earthnet i modemem wifi. Dzięki temu mogę korzystać z internetu na telefonie w domu i poza nim.
(03.11.2010, 18:20)~Anonim napisał(a): Netia na pewno do ciebie dociera,polecałbym od siebie play mobile sam go mam lecz licz się z tym że jest ograniczony transfer,dużo zbytnio nie zrobisz w końcu to ADSL-stara technologia
wszystkich których znam co mają liveboxy to zawsze są wielkie pingi

A ty nie spam bo piszesz głupoty. Zapewne nikogo nie znasz tylko spamisz i bijesz posty. Nie pisz w takich tematach i nie udzielaj się jeśli sie nie znasz. Play jest słabą siecią mobilnego internetu. Dla przypomnienia play w 2/3 swojego zasięgu utrzymuje się na nadajnikach sieci Polkomtel S.A

Na neostradzie ma prawo być niski ping jeśli jest to serwer/połączenie krajowe i nie ma prawa przekraczać 30ms.
Tak jak w moim wypadku połączenie na Warszawie wynosi 8-11ms.
[Obrazek: buttonRapideo.png]

Ja ściagam bez limitów, a ty?  Zarejestruj się i odbierz darmowy transfer! 
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
Przecież od tego jest możliwość testowania, aby móc zapoznać się z jakością usługi (w neostradzie jest to okres 1 miesiąca).
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Hej to rzeczywiscie dziwne , ja mieszkam w Bialymstoku mam od roku 1mb, ogolnie neo mam juz wiele lat, i ja mam pingi 30-40 w grach typu quake2, sc2, etc, ale za to mam inny problem, Posiadam Liveboxa od roku, i od tego nieszczesnego dnia internet mi przerywa, jest tak ze www itp wszystko ok a kiedy gram potrafi mnie rozlaczyc, po czym (ja nic nie robie) podlancza sie ponownie trwa to okolo 3-5 minut, zglaszalem juz na infolini z 10 razyWesoły jak nie pomogli telefonicznie kazali wymienic LB wymienilem i znow to samo, potem ju wysylali z 3 razy monterow na rozdzielnie czy coś, dostawalem sms ze naprawiono i dalej to samo, az przestalem grac w gry tak sie wkurzalem, teraz gram w sc2 i to samo mam czasami tak pare razy wieczorami, znow zaczynam dzwonic bo to malo smieszne, a od 1 stycznia bede mial 6mb to jak bedzie przerywac to masakraSzczerbol , nie wiem nikt nie potrafi mi pomoc, podobno zmienili juz mi tam jakies porty czy nowa skrzynke dali w rozdzielni ale dalej to samo Smutek
Próbowałeś na jakimś zwykłym starym modemie na USB albo innym routerze ? Chociaż na chwilę podłącz i sprawdź. Nie napisałeś czy łączysz się przez ETH czy USB czy WiFi, może tu też być problem.
Masz pytanie albo problem z komputerem, internetem i nie dostałeś odpowiedzi ? Daj znać na GG:4625367, zajmę się Twoim problemem. Jeśli będzie skomplikowany to możemy się umówić na zdalną albo osobistą naprawę płatną.
(16.11.2010, 14:05)lukashekluk napisał(a): Nie ma różnicy między połączeniem kablowym czy wifi.

właśnie otóż jest różnica podłączajac internet kablem ethernet wykorzystujemy full łącze natomiast wi-fi tez ale musimy mic pozadny adapter nie ten fiutek bialy co kiedys dawala neostrada
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
livebox jak zmniejszyc pingjak zmniejszyc ping neostrada liveboxjak zmniejszyc ping livebox 2jak zmniejszyc ping na livebox 2livebox 2.0 a pingilivebox 2.0 pingroznica w pingu między wifi a kablem ethernetróznica w pingu między liveboxem