Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Neostrada TP/Przeglądarki nie działają

Neostrada TP/Przeglądarki nie działają
Witam. Mam problem z przeglądarami. Mam Firefox'a i standardowy internet explorer, i obydwie praktycznie nie działają, ale jakimś sposobem udało mi się otworzyć Explorer'a. z Firefox'em dzieje sie tak, że kiedy naciskam na jego ikone to przez chwile jest strzalka z klepsydrą i po chwili znika. myslalem ze juz firefox w procesach jest wlaczony ale nie. zaś z epxlorer'em jest cos takiego że kiedy klikne na jego ikone to włącza mi sie przeglądarka, ale po chwili się wyłącza. o co chodzi ?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie8
RE: Neostrada TP/Przeglądarki nie działają
Jakie są błędy w podglądzie zdarzeń podczas gdy przeglądarki się nie uruchamiają/zamykają ?

Posiadasz programy typu torrent ?
Podaj screen autostartu. Możliwe, że coś Ci blokuje dostęp do nich.
Antywirusa, firewalla wyłączyłeś przed startem przeglądarek na wszelki wypadek?

Diagnostycznie możesz dać logi do działu - Logi. Opis - przyklejony wątek w "Bezpieczeństwie"
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
mam internet neostrade ale nie działa mi przeglądarkaneostrada nie działa przeglądarkaneostrada przeglądarka nie działanie dziala przegladarka w neostradzie