Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Neostrada przedłużenie umowy

Neostrada przedłużenie umowy
Witam;) Niedawno przedłużyłem umowę o neostrade. Przesiadłem się z 512kb na 1mb. Wczoraj umowa na 1mb zgodnie z aneksem tej umowy miała wejśc w życie, niestety miała bo nadal jest 512kb. Nie wiem czy czekać jeszcze aż zmienią prędkość czy zadzwonić do niech i się po prostu spytać co i jak??
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: Neostrada przedłużenie umowy
Jeżeli rzeczywiście data rozpoczęcia świadczenia nowego aneksu przypada na dzień wczorajszy no to już powinieneś ją mieć. Zadzwoń na 800102102 i spytaj jaką tam u nich masz tą prędkość i o aneksie powiedz. Konsultant coś Ci tam odpowie ewentualnie skieruje np na Błękitną Linie 19393 (chociaż raczej będą teraz na płatną 801 105 105 bodajże)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Aha. no to w takim razie zadzwonieOczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Mam tak samo jak wiec sie podpinam Wesoły kolega tylko że ja mam 1Mb zmieniałem 2Mb w sobotę 27 listopada wygasła mi umowa luz podpięli ta na 2Mb ale co ja nie mam na kompie 2Mb tylko nadal 1Mb wciskają mi ze mam 2jke ale mam 1nke odsyłają do monterów oni znów to samo ze u nich jest już przełączone na 2Mb co wiec mam robić truć im ***** czy co
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Po podpisaniu umowy następuję zmiana synchronizacji na prędkośc na umowie. Mogą następować wtedy problemy przy połączeniu z internetem, mogą następować rozłączenia internetu. Może tak się stać jeśli ktoś ma np: 1 mbit i podpisał umowę na 2 mbit. Wtedy będzie miał prędkość synchronizacji podniesioną na nową wartość. Tej informacji nie dostaniecie na stronach testujących prędkość internetu, ale tylko w konfiguracji modemu albo routera. To jest 1 etap i to powinniście mieć gotowe praktycznie zaraz po podpisaniu umowy, albo do kilku dni. Jeśli po zmianie prędkości nie będzie problemów i wszystko będzie dobrze, wtedy po wejściu nowej umowy ( najpóźniej miesiąc przed zakończeniem starej ) będzie odblokowane logowanie na wyższą prędkość. Jeśli jest to modem na USB, to max synchronizacja łącza to będzie 8 mbit, więc jeśli napisaliście umowę, to najlepiej zaopatrzyć się w nowy router ADSL, najlepiej z technologią ADSL2+ które umożliwiają synchronizację na poziomie do 24 mbit. Oczywiście jeśli to jest Livebox to też trzeba przełączyć się z kabla USB ( max 8 mbit standard 1.1 ) na kabel ETH.
Jeżeli nowa umowa to umowa na neostradę i TV, wtedy najlepiej jak najszybciej spełnić warunki umowy, czyli zarejestrować TV. Jak w systemie pojawi się informacja że Aktywacja TV się powiodła, wtedy w systemie też pojawi się informacja żeby odblokować nową zapewne większą prędkość. Ważne jest że jeśli pojawią się problemy, to nie rezygnowac z usługi, bo wtedy zacznie się proces rezygnacji który może trwać i będzie to rezygnacja bolesna, bo cała linia , neostrada i TV będzie rozłączana, uwalniane porty na centrali i cały proces może trwać. Następnie można będzie zgłosić nową umowę na całkowicie nowych warunkach ale to też może trwać, gdyż cała linia będzie na nowo zestawiana a wtedy już karty,porty na centrali mogą być już zajęte i można nie dostać takiej prędkości jaka przedtem była, bo obcy operator tylko czeka na takich gości żeby ich przejąć, omamić tanimi i szybkimi prędkościami, a jak się okazuje często oferuje później tą prędkośc która była W TP, tyle że trochę tańsza, ale odbiją sobie na płatnych telefonach do nich że nie działa telefon albo internetOczko
W razie problemów po zmianie prędkości najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie że są problemy z transferem po zmianie prędkości i wtedy zostanie sprawdzona linia przez technikow i ustalą taką prędkość która będzie działała stabilnie i z największą prędkością jaka będzie w danej chwili dostępna. Jeśli wyrazimy zgodę, to wtedy umowa będzie zachowana, wysłany będzie jedynie aneks o zmianie prędkości na niższą i obniżone stawki za abonanment w związku z mniejszą prędkościąOczko
Masz pytanie albo problem z komputerem, internetem i nie dostałeś odpowiedzi ? Daj znać na GG:4625367, zajmę się Twoim problemem. Jeśli będzie skomplikowany to możemy się umówić na zdalną albo osobistą naprawę płatną.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
801105105