Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nie da się ściągać pilków

Nie da się ściągać pilków
Witam mam taki problem mam neta z mni telecam i nie mogę ściagać plików wiekszości z neta ja i inni moi sąsiedzi i z sąsiędnich wsi. Dziś byli u mnie ludzie od mni żeby zająć się to sprawą napoczątku byli u mnie no i uznali że faktycznie się nie da to posprawdzali łacza i wszystko ok było wieć pojechali do sąsiędniej wsi do centrali i zaraz potym oddzwonili i powiedzieli że to nie ich wina że oni nic nie blokuja że to wina tych właścicieli stron co chce od nich coś ściągnąć i że musze z nimi rozmawiać. No i ja się potam dlaczego inny co mają neta z inncyh firm ściągają normalnie. I jakim cudem każde źródło ma ten sam problem oni się tym kierowali że od nich ze strony mogłem jakieś tam pilki ściągnąć co tu jest grane czy powinienem dalej do nich dzwonić?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: Nie da się ściągać pilków
Nie wiem czy dobrze zrozumialem, sasiedzi maja podobny problem?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Wszyscy macie tego samego dostawcę i ten sam problem tak?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Mariusz, dublowanie tematów ci nic nie da. Już ci pisałem iż macie we wsi tragiczną infrastrukturę i jeśli operator jej nie wymieni to nic nie pomoże. Jest to wina operatora, nie masz na niego żadnego nacisku. Możesz jedynie zmienić operatora co jak już ustaliliśmy jest w twojej wiosce niemożliwe.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
A jak go przekonać do wymiany tej infrastruktury? Bo oni od mni wciskaja kit że oni nic wini nie są tylko ci co wystawiają te pliki to coś blokują
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Infrastruktury na pewno nie wymieni, bo to wiąże się z ogromnym nakładem finansowym. Nie widzę rozwiązania w tej sprawie, rozwiąż umowę i znajdź sobie innego dostawce.
"Gatunek muzyczny odzwierciedla osobowość oraz charakter człowieka. Ja wybrałem z każdego gatunku wszystko co najgorsze, bo to co najgorsze w muzyce jest jej i moją najlepszą częścią"
~Ja,
godzina 13:49. 5 Lipca 2012, Gliwice

W razie pytań pisać na PW
(p.s Szukam dziewczyny :D)
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Tylko że nie mam skąd wziąść neta;/
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Proponuję ci, abyś poszedł do punktu Play, Plus lub Cyfrowego Polsatu i wziął internet na próbę. Nic nie kosztuje, a przetestujesz internet i jego zasięg. Zapytaj też w sklepie o cenę anten pokojowych do radiówki, co powinno znacznie podnieść zasięg.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne