Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nie działają klawisze funkcyjne CTRL

Nie działają klawisze funkcyjne CTRL
Witam. Problem wygląda następująco: po ponad 2 miesiącach nieużywania komputera włączam go i okazuje się, że klawisze CTRL nie działają. Żadne skróty z użyciem tego klawisza nie działają. Wciskając przykładowo ctrl + v na ekranie wyświetla się pojedyncza literka "v". Aby naprawić problem przeszukałem mnóstwo stron internetowych z poradami. Nie pomogły aktualizacje wszelakich sterowników (w tym klawiatury), aktualizacje systemowe itp. Skanowanie avastem, antimalware nie przyniosło żadnych efektów. Tryb awaryjny - to samo. Tdskiller też nic nie znalazł... Jeśli chodzi o pozostałe klawisze tego typu czyli Shift lub nawet Fn to działają bez problemu. Żeby było jasne, ctrl nie działa nigdzie, w żadnym programie, oba klawisze. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Nie wiem czy umieściłem temat w odpowiednim dziale ale nie jest łatwo to określićOczko
Regulaminowy podpis ! Patrz dział Ważne ogłoszenia Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Nie działają klawisze funkcyjne CTRL
A działa jakaś kombinacja (np. standardowa: Ctrl+Shift+Del) ?
Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie). 
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Może poprostu przycisk się zepsuł :D
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(05.09.2014, 00:33)broda99 napisał(a): A działa jakaś kombinacja (np. standardowa: Ctrl+Shift+Del) ?

Nie działa żadna kombinacja z tym klawiszem. Ani ctrl + alt + del ani zwykłe kopiuj/wytnij/wklej itp. OBA przyciski ctrl nie działają. Cała reszta jest w porządku.

EDIT: podłączyłem zewnętrzną klawiaturę usb i tam ctrl działa. Możliwe by ta laptopowa popsuła się w taki sposób?
Regulaminowy podpis ! Patrz dział Ważne ogłoszenia Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Tak. IMO: problem sprzętowy.

Wątek przenoszę.
broda99

.
Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie). 
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne