Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nie masz uprawnien administratora - problem z windows 7

Nie masz uprawnien administratora - problem z windows 7
Witam, robilem przed chwila formata, a dokladniej brat robil bo musialem zalatwic kilka spraw. Mianowicie Przy uruchomieniu jakiejkolwiek instalacji pojawia mi sie komunikat "You do not have administrator privileges to instal ..." lub gdy plik jest juz zalaczony jakby ''przez administratora" pojawia mi sie standardowe okienko z opcja "tak" lub "nie" z tym, ze moge zaznaczyc tylko opcje "nie". W okienku jest komunikat "To continue, type an administrator password, and then click Yes". Nie moge nic odpalic przez administratora poniewaz nie podswietla mi sie ta opcja, jest jakby wylaczona, co zrobic ?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Nie masz uprawnien administratora - problem z windows 7
Najprościej byłoby zalogować się na konto z uprawnieniami administratora. Może brat CI je odebrał?
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
RE: Nie masz uprawnien administratora - problem z windows 7
Jestem jedynym uzytkownikiem tego komputera, brat ma swoj, to wlasnie wyglada tak jakby byly 2 konta na komputerze i jedno jest administratorem a drugie nie, ale jest tylko jeden uzytkownik.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
nie masz uprawnien administratora windows 7to continue type an administrator password and then click yesbrak uprawnień administratora nie pojawia się okienkonie masz uprawnień administratora windows 7w windows 7 to continue, type an administrator password, and then click yes plWin 7 administrator problemwindows 7 błąd uzytkownika administratorwindows 7 nie masz uprawnień administratorawindows 7 okienko uprawnień