Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nie mogę grać przez sieć :(

RE: Nie mogę grać przez sieć :(
Jesli moge cos dodac od siebie. Mam pewien pomysl moge sie mylic. Ale jest taki program hamachi (http://www.download.net.pl/4953/Hamachi/) obsluga jest banalnie prosta. Instaluje sie go na dwoch kompach potem jeden z Was ustanawia nowa siec podajac nazwe i haslo. Druga osoba sie tylko dolacza do tego i macie wlasnego lana, który umozliwia Wam gre przez siec. Oczywiscie nikt poza Wami sie do Was dolaczcy nie moze. Nie wiem jak ta siec sie ma do udostepniania plikow, ale co do gry wspolnej dziala ns 100% (gram przez to z kolegami w Liero Extreme).

Pisze o nim bo jest tak prosty w obsludze, ze nawet taki laik jak ja sobie z nim poradzilem.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Połaczenie przez Hamachi nie może się równać z normalnym połaczeniem LAN. Na hamachi duza mniejsza przepustowość która jest równa szybkości łacza. Zwykly Lan jest o niebo lepszy wiec lepiej sie pomęczyc i go skonfigurować niż zakładac takie cos jak hamachi.

Hamachi jest dobre jak chcesz z kims zagrac a nie masz jak zrobic zwykłego połaczenia LAN. To wtedy uzywasz tego programu i robisz Virtualny LAN.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
To ze mniejsza przepustowosc to nie wiedzialem. Co do hamachi to własnie uzywam go bo mam neo 512 a kumpel jakas siec osiedlowa, wiec innego wyjscia nie mam.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
NO tak bo Ty masz zewn IP a kumpel wewnetrze i pewnie wiekszą szybkośćJęzyk
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne