Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nie mogę się zalogować do YouTube - błąd 500

Nie mogę się zalogować do YouTube - błąd 500
Mam bardzo irytujący problem z YouTube na smartfonie z Androidem (wersja 2.3.4). Nie mogę się zalogować na swoje konto YouTube, przy próbie zalogowania natychmiast wyskakuje błąd "Wystąpił problem z siecią [500]". Z internetu na smartfonie korzystam za pomocą domowego wifi. Co najciekawsze, w aplikacji YouTube na smartfonie mogę bez problemu oglądać filmy wyszukane przez wyszukiwarkę, samo oglądanie filmów z YouTube działa, problem pojawia się tylko przy próbie zalogowania, tak że mogę oglądać filmy, ale nie mogę się zalogować i co za tym idzie, nie mam dostępu do moich subskrybowanych kanałów, przez co aplikacja YouTube jest dla mnie średnio przydatna, bo pokazują mi się filmiki, które w ogóle mnie nie interesują. Próbowałam już wielokrotnie wyczyścić pamięć podręczną i ustawienia, a potem ponownie się zalogować, lecz nic to nie daje, ciągle pojawia się błąd 500. Dotyczy to tylko smartfona z Androidem, na komputerze YouTube działa bez zarzutu.
[Obrazek: aEqqe.gif] 
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Nie mogę się zalogować do YouTube - błąd 500
"z Androidem (wersja 2.3.4)"

Tu masz odpowiedź na swoje pytanie. Ta wersja była ostatni raz wspierana gdy Jezus jeszcze stąpał po ziemi.
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
Korzystam od dawna z tej wersji Androida, i nigdy wcześniej nie miałam problemów z YouTube, więc dlaczego nagle wersja systemu Android zaczęła mieć takie znaczenie? Dosłownie jeszcze parę dni temu wszystko działało bez zarzutu.

Zrobię mały off-top i powiem, że bardzo denerwuje mnie konieczność aktualizacji czy nawet wymiany dobrego i sprawnego sprzętu narzucana przez producentów aplikacji. Mam komputer stacjonarny jeszcze z Windows XP, sprzęt jest w dobrym stanie, sprawny, ale nie radzi sobie już z nowymi aplikacjami, np. omawiany tu YouTube wręcz dławi ten stary komputer. I twórcy chociażby tego YouTuba wymuszają wymianę sprzętu, który działa bez zarzutu, a właściwie działałby, gdyby nie to, że programy a nawet aplikacje internetowe mają coraz większe wymagania sprzętowe, które już przerastają możliwości mojego sprzętu. Kiedyś nasi rodzice kupowali pralkę czy lodówkę na całe życie, a komputer, który po zakupie śmigał jak rakieta, po kilku latach jest już wolnym żółwiem Smutek Tak samo dzieje się ze smartfonem czy czytnikiem. Na smartfonie nie mogę już instalować nowych aplikacji, ciągle pojawia się komunikat, że jest mało wolnej przestrzeni, a w sklepie Google Play coraz więcej aplikacji pokazuje komunikat Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją. Już nawet nie odinstalowuję niektórych aplikacji, bo nie ma archiwum ze starymi wersjami aplikacji na Androida, a nowe, uaktualnione z pewnością pokażą ten właśnie tekst przy próbie instalacji. Koniec żalówOczko

Zresztą, nie mam możliwości aktualizacji, bo po wybraniu opcji Informacje o telefonie, a następnie Aktualizacja oprogramowania, pojawia się informacja:

Cytat:Masz najnowsze oprogramowanie i aplikacje firmy Sony Ericsson. Nie musisz niczego instalować!
[Obrazek: aEqqe.gif] 
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Wydaje mi się, że normalnym jest wzrost wymogów sprzętowych wraz ze wzrostem ilości funkcji, opcji, jakości itd...

Co do tematu - działało i przestało, konieczna wymiana sprzętu albo chociaż uaktualnienia systemu. W tym wypadku skoro brak jest oficjalnego oprogramowania, ostatnim ratunkiem wydaje się to modyfikowane.

PS. gdyby nie rozwój, to byśmy dalej siedzieli na drzewach wpierniczając banany.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Dla przykładu cyanogenmod dla Twojego urządzenia.

Tu masz listę wspieranych urządzeń:
https://wiki.cyanogenmod.org/w/Devices

Jak nie, coś na pewno znajdzie się na XDA Developers.
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne