Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nie można nawiązać stabilnego połączenia z siecią WI-FI

Nie można nawiązać stabilnego połączenia z siecią WI-FI
Witam,

Nie mogę połączyć się z domową siecią WI-FI mimo, że wszystkie inne urządzenia (dwa laptopy i dwa samrtfony) łączą się z nią bez problemu. Posiadam tablet ASUS ME70CX i moje urządzenie jest jedynym urządzeniem z systemem Android.

Problem wygląda tak, że co prawda dochodzi do połączenia z siecią, ale nie ma Internetu - nie mogę wyświetlać stron, łączyć się ze Sklepem Play itp., wcześniej łączyłem się z inną siecią WI-FI i takiego problemu nie było. Po podłączeniu tabletu do hotspotu osobistego z Iphone'a również wszystko działa dobrze.

Nie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych oraz reset routera. Sprawa jest na tyle dziwna, że czasami po włączeniu i wyłączeniu połączenia z wi-fi przez kilka sekund można przeglądać strony www.

Model routera: TP-LINK TD-W8951ND

Proszę o pomoc!

Metodą prób i błędów sam rozwiązałem ten problem Wesoły w ustawieniach WI-FI zmieniłem IP na 'Statyczne', zmieniłem ostatnią liczbę Adresu IP i teraz wszystko działa jak należy. Temat do zamknięcia.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne