Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nie można ściągnąć gry online Pokerwize - czy to wina przeglądarki?

Nie można ściągnąć gry online Pokerwize - czy to wina przeglądarki?
Dziś chciałem ściągnąć grę online Pokerwize z tej stronki http://www.pokerwize.com/downloads.php i gdy wybieram DOWNLOAD pokazuje mi się coś takiego: People located in the United States are not permitted to play Pokerwize online. Click here for more details. Skopiujcie ten link który podałem i powiedzcie czy też macie taki czerwony napis. Z góry dzięki za pomoc.

Nieprawidłowy temat wątku.
andsze1
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
RE: Czy to wina przeglądarki??
Mi też się wyświetla ten komunikat.

Co do niego, jego tłumaczenie mniej więcej to: "Ludzie z siedzibą w Stanach Zjednoczonych nie mogą grać Pokerwize online. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej szczegółów"
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Dziwne u mnie nie, dlatego pytam o dostawcę internetu ponieważ wygląda jakby strona sierdziła, że w stanach siedzicie.
PC FORMAT
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Internet mam z MULTIMEDI. Może to wina ciasteczek??
To nie wina ciasteczek, poprzez wejście na stronę dzięki bramce proxy i odznaczenie "akceptowanie ciasteczek" problem występuje nadal.
Ja osobiście nie mam pomysłu, występuje to u więcej niż jedna osoba, to raczej wygląda na problem ze stroną.
Spróbuj otworzyć stronę w IE (jeżeli jeszcze nie próbowałeś)
PC FORMAT
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Jutro pobiore FIREFOXA i zdam relacje. Jak narazie to życze dobrej nocy trzymajcie się.
Czesc pobrałem FIREFOXA i nic dalej to samo.

Przypominam o istnieniu przycisku "Edytuj".
andsze1
Ta strona to jakiś przekręt, mnie również wykrywa jako Amerykanina (a Polska to jednak jeszcze nie Stany Zjednoczone Oczko ). Wszystko jedno na jakiej przeglądarce i przez jakie proxy.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie7
Chyba nic z tego nie będzie. Jeśli komuś zadziała co będzie cudem lub ktoś coś wymyśli to niech napisze. Trzymajcie się pozdrawiam.
RE: Nie można ściągnąć gry online Pokerwize - czy to wina przeglądarki?
Kiedyś czytałam w jakiejś gazecie komputerowej, bodajże w Chipie o programie który potrafi ukryć lokalizację komputera z którego chcemy wejść na daną stronę. Może on by ci pomógł? Jak znajdę u siebie w gazetach jak nazywa się ten program to podam nazwę na forum.
[Obrazek: 20075.jpg]
[Obrazek: musicbar.php?username=SmallTux&color=black]
Programy: Polecane / Nowe / Inne