Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nie mozna zainstalowac programu z plyty 5/2017

Nie mozna zainstalowac programu z plyty 5/2017
Witam,
Mam problem z programem instalacyjnym Nero BackItUp 2017, po probie odpalenia instalki, bezposrednio z menu, lub z pliku exe z plyty cd otrzymuje okieno erroru:

Extraction failed
Error: Cannot open input file

Zaznaczam, ze w przypadku innych programow z plyty nie ma problemu, ktore instalowalem. C mam zrobic w tym przypadku?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
RE: Nie mozna zainstalowac programu z plyty 5/2017
1. Proszę spróbować skopiowac plik instalacyjny z płyty na pulpit i stamtąd odpalić program.
2. Jeżeli plik nie da się skopiować, proszę spróbować dokonać tego przy użyciu innego napędu optycznego (np na innym komputerze)
3. Jeżeli to się nie uda,to znak, że płyta jest uszkodzona. Wówczas należy napisać maila na adres reklamacjeAtpcformat.pl opisując sytuację i podając adres pocztowy (NIE e-mail), na który wyślemy sprawną płytę)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Fktyczni sie udalo, natomiast po instalacji i po kazdy otwarciu programu, program informuje ze jestem w wersji trial i propnuje trzy opcje zakupu. Myslalem, ze sama instalacja daje pelna wersje. Prosze o sprostowanie.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Proszę na adres reklamacjeAtpcformat.pl podesłać screen przedstawiający sytuację, o której Pan pisze - musimy zobaczyć jak to wygląda, bo nie jesteśmy w stanie odtworzyć takiej sytuacji.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne