Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nie wykorzystuje pełnego łącza a internet "zamula"

Nie wykorzystuje pełnego łącza a internet "zamula"
Siemasz,

Mam internet 8mb/s z Vectra ( Na razie 5mb/s bo podłączony przez USB).
Gdy ściągam coś z BitComet'a i transfer oscyluje w granicach do 100-150kb/s czyli nie wykorzystuje pełnego łącza , a mimo to internet zamula , strony się wolno wczytują , gry mmo zamulują itp. Czy jest to normalne ? Przecież teoretycznie powinienem mieć jeszcze wolne z 400kb/s czy tak nie jest?
Jeśli kopiuję to tylko w punktach ksero
Gdy ktoś powiela kogoś
Uważam go za zero
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: Nie wykorzystuje pełnego łącza a internet "zamula"
Podczas sciagania przez BitCometa nie tylko pobierasz, ale takze wysylasz. Moze nie sciaga sie z wykorzystaniem pelnej przepustowosci lacza, ale zobacz jakie jest wysylanie, poniewaz to tez ma wplyw na szybkosc wczytywania stron.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Też nie wysyła z max prędkością, bo ustawiłem na ok. 1/10 łącza
Jeśli kopiuję to tylko w punktach ksero
Gdy ktoś powiela kogoś
Uważam go za zero
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Zainstaluj monitor łącza: np: DU METER. Będziesz widział jak na bieżąco wygląda transfer. Jeśli masz możliwość przełączenia się z USB na RJ-45 byłoby lepiej, chyba że problem masz po innej stronie.
Masz pytanie albo problem z komputerem, internetem i nie dostałeś odpowiedzi ? Daj znać na GG:4625367, zajmę się Twoim problemem. Jeśli będzie skomplikowany to możemy się umówić na zdalną albo osobistą naprawę płatną.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
sciagaj haszkodami p2m

polecam, bo nie wysyłasz tak jak w torrentach, zobacz ,link w moim podpisie, polecam jeszcze http://www.ufs.pl
zabawne, wiedzialem ze takie cos cztalem niedawno ale nie moglem sobie przyypomniewc i jest teraz
http://forum.pcformat.pl/thread-209571.html

czyzby Vektra upadała??
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Tak upadała... Sam mam taki intdrnet i jestem zadowolony gdyz w ciagu dnia transfer jest ok. 1000 kb/s a od 23-11 ok. 2000 kb/s
[Obrazek: musicbar.php?username=m_tarczynski&color...unicode=no]
[Obrazek: pazdzioch564.png]
 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
prędkość 8mb/s a net zamulabit comet zamula internetdlaczego komputer nie wykorzystuje pelnej szybkości internetuinternet niewykorzystuje pełnej predkosciinternet vectra strasznie zamulainternet w vectry zamulakomputer nie wykorzystuje 100% łączamam internet 8mb a zamula minie wykorzystywana pełne łącze