Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Niezrozumiałe zdanie z artykułu dotyczącego Total Commandera

Niezrozumiałe zdanie z artykułu dotyczącego Total Commandera
witam

mam pytanie.w PC Format 3/2007 jest na płycie Total Commander.gdy go czytałem natknąłem się na takie coś
PC Format napisał(a):TC ma licencję shareware,co oznacza,że należy go zarejestrować do czego namawiamy.

Czy to znaczy że jeśli chcę korzystać z TC w domu muszę się tylko zarejestrować i nie wykupywać żadnej licencji za pieniądze?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Niezrozumiałe zdanie z artykułu dotyczącego Total Commandera
Total Commander jest płatny, z tego co się dowiedziałem to licencja dla jednego kompa wynosi ok. 120zł. Redakcja namawia pewnie do rejestracji bo to świetny program.
Z certyfikatem i z VATem licencja kosztuje 125,12 zł. Myślę, że się opłaca raz w życiu wydać kasę na ten program, bo jest po prostu rewelacyjny (no i nie da się znaleźć dla niego odpowiednika). Dobrą sprawą jest to, że licencja jest dożywotnia (na wszystkie wersje programu).
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
no niby shareware ale jedyne uniedogodnienie to to ze na poczatku trezba nacisnac 1 lub 2 lub 3 a pozatym to wszystko dziala jak nalezy, na jakis torrentach czy innych stronach o podobnej tematyce znajdziesz full wersje - ale pamietaj piractwo nie poplaca ;]

bez placenia tej licencji tez sie da zyc wiec jak nie masz zbednych pieniedzy to odradzam rejestracje.
Programy: Polecane / Nowe / Inne