Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nokia 5800 - instalowanie programów nawigacyjnych.

Cry  Nokia 5800 - instalowanie programów nawigacyjnych.
Witam
Zamierzam dzisiaj zainstalować jakąś dobrą nawigację na 5800. Chyba zainstaluje Sygica Wesoły Jest nowa wersja Sygic Mobile Maps 10 i mapy 2009.10. Nie wiem, czy Sygic 10 jest pod 5800 ? Instalowałem wcześniej wersję 7.72 i chodziła dobrze, ale coś miałem problem z mapami. To 10 powinna iść bez problemu. Tylko coś nie chce iść - wyskakuje disk error! :D Nie wiem, co mam robić. Może zainstalować 7.72 + mapę 2009.10 ? Tylko jak ją skopiowałem to nie wykrywa jej, nawet 2009.03 mi nie wykrywa. Nie wiem, co źle robię. Może te mapy nadają się również do Garmina ? Może to jego zainstalować ? Pomożecie ?

Mapa 2009.3 odpala innych, tzn. 2009.10 i 2009.9 za nic nie mogę odpalić :D
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: Nokia 5800 - instalowanie programów nawigacyjnych.
Mapy napewno nie pójdą do Garmina, Garmin ma swoje mapy, Sygic ma swoje. A co do tych zapytań to wbij na ipmart, tam napewno pomogą bardziej wtajemniczeni w nawigacje userzy.
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Kod wystarczy wpisać przy rejestracji Oczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
No właśnie brałem wszystko z iPmarta Wesoły Teraz wiem, że Garmin i Sygic mają inne mapy. Krzysiek wspominałeś kiedyś, że używasz Ovi Maps, czy są dobre ? Może to właśnie je zainstalować na 5800 ?
Ovi Maps są dobre, ale trza scrackować - ta darmowa wersja się do niczego nie nadaje... Mapy są niezłe, wszystko płynne, ale trochę więcej potrzebuje danych niż Garmin, aby normalnie korzystać.
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Taa używałem i używam dalej, oczywiście scrakowaniej wersjiKrzywy

Ostatnio na próbę zainstalowałem Garmina 5 XT i nie ma rewelacji, mapa strasznie wolno się przewija i mam wrażenie tak jakby się to przycinało gdy przewijam mapę, muszę go usunąć bo nie dość że jest bez rewelacji to strasznie zżera baterie, z 3 dni zrobił się 1... nie warto bawić się w Garmina, takie jest moje zdanie.

A co do Nokii Maps to podoba mi się...Krzywy Dobrze nawiguje, szybko łapie fixa, może troszkę dłużej niż Garmin ale warto poczekać bo i tak dłużej bateria wytrzyma przy nawigacji z Nokią niż Garminem.

Dodam że używam wersji v 3.01, na ipmarcie można znaleźć pełną wersję tej nawigacji, mapy i głosy dograsz Nokia Map Loaderem.
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Rzeczywiście Garmin ma to do siebie, że mapy wolno się ładują i przewijają w przeciwieństwie do Ovi co mi się bardzo podoba... Najlepiej będzie jak przetestujesz obie i sam zdecydujesz, która Ci bardziej pasuje Wesoły.
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Widziałem też na ipmarcie nawigacje NDrive, korzystał ktoś może z tego?

Ciekawe co to za wynalazek i czy warto się w to bawić...
 KRZYSZTOF4P5N

Te NDrive to chyba nie to co Garmin/Sygic/Ovi Maps Wesoły Dzisiaj przetestuje Sygica - nawet mi się spodobał, tylko ciekawe jak się będzie sprawował w terenie. Jak nie zda egzaminu to zainstaluje Ovi Maps, bo Garmin mnie nie przekonuje no i ta jego ,,szybkość" działania :D

Zaraz zainstaluję Ovi Maps v3.03, bo v3.04 bety nie będę instalował Krzywy Mapy się pobierają... A może być tak, że mapy z wersji v3.01 nie będą pasowały do v3.03 ?
Ja kiedyś mapy z Nokia Maps 2 wykorzystałem do Ovi 3 i śmigałyJęzyk Aż sam się zdziwiłemKrzywy
 KRZYSZTOF4P5N

No podobno z te z 2 chodzą na 3 Krzywy Pisało to chyba na iPmarcie Wesoły Spróbuje teraz wgrać 3.03. A jak trzeba to crackować ? Pobrałem jakieś pliki i samą mapę. Chyba tam już znajduje się wszystko, co potrzebne do instalacji ?

Mam też ten map loader - to nim pobrać mapę i podłączyć telefon ? Ja pobrałem mapę z iPmarta - miała coś po wypakowaniu niecałe 100MB idę testować Ovi Maps, może będzie chodziło :D

Zainstalowałem, zaraz idę w teren testować Krzywy Skopiowałem mapę na kartę, nie bawiłem się z map loaderem. Wszystko działa, tylko jak wpisuję jakąś miejscowość, np. moją to nie wyszukuje jej a gdy ją szukam na mapie to jest. Czy coś źle zrobiłem ?
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
najnowsza mapa sygic mobile na nokie 5800xmsygic mobile na nokia 5800garmin mapa polski na nokie 6303isygic nokia 5800sygic na 5800Sygic MOBILE nokia 5800sigic nokia5800nokia 5800 sygiclink do wgrania głośnika nokia 5800jak zainstalowac sygic maps na nokia 5800xm