Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nokia 5800 - instalowanie programów nawigacyjnych.

RE: Nokia 5800 - instalowanie programów nawigacyjnych.
Jak aGPS może działać w trybie offline? Przecież właśnie na tym polega, że pobiera dane o położeniu satelit z internetu, a to kosztuje Wesoły. Jeśli ma się sieć WiFi to lepiej z niej skorzystać - przynajmniej ja tak robię Wesoły.
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Dziwne, ale mi jakoś działał. Tak ja też mam dostęp do WiFi no ale jak jadę/idę gdzieś dalej, więcej jak 2 km to jest po WiFi Wesoły Ale przecież można tylko odpalić i jechać gdzie się chce, a kasy więcej nie pobierze, bo A-GPS jest jednorazowe no nie ? Dalej chodzi bez pobierania danych z sieci ?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Oj pomyliło mi się. AGPS w innym miejscu się wyłącza. I tak, dane przez aGPS są pobierane jednorazowo... Albo inaczej. Są pobierane dopóki program nie połączy się z satelitami.
Redaktor Android.com.pl
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Pobawię się z tymi mapami kiedy indziej. Teraz dostrzegłem poważny problem w mojej 5800 wynikający za pewne z winy tego oprogramowania, które ostatnio wgrałem, tej modyfikacji Krzywy Gdy zapełnię kartę do 6GB to telefon się nie uruchamia. Stoi w miejscu ekran startowy, a gdy odpalam telefon bez karty to normalnie wszystko się uruchamia. Dość dziwne, ale przed wgraniem modyfikacji tego nie miałem. Wtedy zapełniłem chyba całą kartę, że zostało z 300MB i wszystko działało. Co może być nie tak w tym oprogramowaniu ? Które pliki są za to odpowiedzialne ? Dowiem się tego na tym forum z tym softem. Być może uda się to jakoś poprawić, bo modyfikacja jest super no ale ten błąd...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Wiesz co Ci powiem? Zauważyłem identyczny problem ze swoją Nokią mimo, że nie mam tej modyfikacji. Muszę wyjąć baterię na 15 sekund i normalnie się uruchamia...
Redaktor Android.com.pl
A macie taką samą kartę? Może ten telefon nie działa prawidłowo z danym modelem karty... może to coś ma wspólnego.
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Kod wystarczy wpisać przy rejestracji Oczko
Raczej mamy te same, ponieważ w zestawie są 8GB, więc po co zmieniać? Wesoły
Redaktor Android.com.pl
Nie no nie wiedziałemJęzyk Nie mam tej Nokii na codzień, czego przy moim telefonie Nokia nie była taka hojna, i dali tylko 2GB....:/
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Gdzie kupowales telefon? Nokia dawala 8GB w zestawie w 5800...
Redaktor Android.com.pl
 Przeglądarka: opera
Miałem na myśli moją N82JęzykJęzykJęzyk
 KRZYSZTOF4P5N

Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
najnowsza mapa sygic mobile na nokie 5800xmsygic mobile na nokia 5800garmin mapa polski na nokie 6303isygic nokia 5800sygic na 5800Sygic MOBILE nokia 5800sigic nokia5800nokia 5800 sygiclink do wgrania głośnika nokia 5800jak zainstalowac sygic maps na nokia 5800xm