Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

"Nokia 6085" - jak poprawić moc sygnału (tzn. zasięg)?

RE: "Nokia 6085" - jak poprawić moc sygnału (tzn. zasięg)?
~Anonim napisał(a):Tutaj problemów nie będzie - kabel, który powinieneś wziąć to Nokia CA-53. Tak więc takowy -> http://allegro.pl/item301281191_nokia_ca...html#photo
Następnie ściągamy "Nokia PC Suite" oraz "Nokia Software Updater" ze strony producenta i dokonujemy aktualizacji. Procedura jest bardzo prosta :-]

Witam!

Jeśli kupię takowy kabelek, to w sklepie (a nie na "Allegro"), ponieważ nie lubię produktów z "drugiej ręki".

A w sklepie ile takowy kabelek by kosztował?

W hipermarketach (na dziale z telefonami komórkowymi) dostanę ten kabelek, czy najlepiej udać się do Firmowego Salonu, lub Autoryzowanego Przedstawiciela "Simplus"?

Pozdrawiam.

P.S. Przed jakimikolwiek modyfikacjami softu itp. trzeba chyba sobie gdzieś spisać wszystkie kontakty zgromadzone w telefonie, bo chyba wszystkie dane zostaną usunięte?

Pawlik212186 napisał(a):Możesz dokupić sobie dodatkowe anteny. O tym pisało w którymś PCF. Chyba 12/2007.

Szukałem w "PC - Formacie" 12/2007 artykułu o tych antenach, ale nic nie znalazłemSmutny.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
~Anonim napisał(a):Jeśli kupię takowy kabelek, to w sklepie (a nie na "Allegro"), ponieważ nie lubię produktów z "drugiej ręki".

A w sklepie ile takowy kabelek by kosztował?

W hipermarketach (na dziale z telefonami komórkowymi) dostanę ten kabelek, czy najlepiej udać się do Firmowego Salonu, lub Autoryzowanego Przedstawiciela "Simplus"?

Pozdrawiam.

P.S. Przed jakimikolwiek modyfikacjami softu itp. trzeba chyba sobie gdzieś spisać wszystkie kontakty zgromadzone w telefonie, bo chyba wszystkie dane zostaną usunięte?
Tzn. podany przeze mnie kabelek jest nowy, nieużywany.
W sklepie/komisie GSM to kwestia jakichś 15 zł, ale za te 11 zapewne tez już znajdziesz. CA-53 to bardzo popularne kable, więc jakiegokolwiek problemu ze znalezieniem ich nie będzie.
Moje zdanie jest takie - najlepiej jest iść do sklepu bądź komisu GSM i.. tyle Oczko W hipermarketach raczej takich kabli nie mają, a w salonie firmowym Nokii mogą sobie trochę pociągnąć za tenże produkt, więc nie ma sensu. W salonach Plusa zapewne też tego nie mają.
Przed dokonaniem aktualizacji takie rzeczy jak np. kontakty można przenieść na kartę pamięci, ale najłatwiej po prostu użyć narzędzia Content Copier z Nokia PC Suite - zachowuje wszelkie dane będące w pamięci telefonu, która jest czyszczona przy update'cie... Następnie po aktualizacji można to wszystko z poziomu wspomnianego narzędzia przywrócić na telefon. Tak więc nawet wszelkie ustawienia użytkownika dot. aktualnego dzwonka/tapety itd. powrócą.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
~Anonim napisał(a):...W sklepie/komisie GSM to kwestia jakichś 15 zł, ale za te 11 zapewne tez już znajdziesz. CA-53 to bardzo popularne kable, więc jakiegokolwiek problemu ze znalezieniem ich nie będzie.
Moje zdanie jest takie - najlepiej jest iść do sklepu bądź komisu GSM i.. tyle Oczko

Witam!

I tak też zrobię.
Tzn. spytam w sklepie GSM.

Pozdrawiam.

P.S. A tak swoją drogą, to myślałem, że taki kabelek (CA-53) w sklepie kosztuje ok. 30 zł.

Poza tym - i tak miałem kupić ten kabelek, bo chciałem sobie słuchać mp3 w telefonie, ale doszedłem do wniosku, że jest mi to raczej zbędne, bo mam oddzielnie odtwarzacz mp3 ("Sansa m-230").
Poszukaj w PCF 11/2007 może tam jest? Wiem że w jakimś był.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Question  RE: "Nokia 6085" - jak poprawić moc sygnału (tzn. zasięg)?
Witam!

Właśnie dzisiaj (30 stycznia) oddałem swoją "Nokię 6085" do Serwisu. I co jakiś czas dostaję e-maile ze statusem naprawy.

Za jakiś tydzień (koło 6 lutego) mam termin odbioru telefonu z Serwisu.

Pozdrawiam.

P.S. Na szczęście nie sprzedałem swego starego telefonu ("Nokia 3510i")Wesoły.

P.S 2. A więc... Chyba można zamknąć wątek.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
nokia 500 zasięgnokia 6085 aktualizacja brak uslugodawcynokia jak poprawić Nokia program do poprawy zasiegunokia+500+jak+poprawić+zasięgpoprawa sieci nokia 500