Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

"Nokia C5" - czy lepsza od "Nokii 7610 Supernova"? Czy opłaci mi się ta zmiana?

Question  "Nokia C5" - czy lepsza od "Nokii 7610 Supernova"? Czy opłaci mi się ta zmiana?
[Obrazek: c9caf118fc7765bfmed.jpg]

Witam!

Ostatnio zastanawiałem się nad zmianą telefonu komórkowego "Nokia 7610 Supernova" na "Nokię C5".
Nic innego nie brałem pod uwagę, ponieważ "Nokia C5" mi się bardzo podoba.
Tylko pytanie, czy opłaci mi się ta zmiana? Czy "Nokia C5" ma lepszą baterię od "Nokii 7610 Supernova" i jak z zasięgiem?
Żeby później nie okazało się, że:
Cytat:Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Może na urodziny (24 listopada) sobie sprawię nowy telefonikOczko.
Ale muszę wiedzieć wcześniej, czy jest sens inwestować w niego?
Już mam 140 zł.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: "Nokia C5" - czy lepsza od "Nokii 7610 Supernova"? Czy opłaci mi się ta zmiana?
Za 140zł nie kupisz tej Nokii i sama C5 nie jest najlepszym telefonem. Najlepiej będzie jak odpowiesz na pytania z tego wątku: http://forum.pcformat.pl/thread-108035.html
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Question  RE: "Nokia C5" - czy lepsza od "Nokii 7610 Supernova"? Czy opłaci mi się ta zmiana?
(05.07.2010, 11:07)gieniuchna napisał(a): Za 140zł nie kupisz tej Nokii i sama C5 nie jest najlepszym telefonem. Najlepiej będzie jak odpowiesz na pytania z tego wątku: http://forum.pcformat.pl/thread-108035.html

Wiem, że nie kupię, ale do listopada z pewnością uda mi się zebrać te 599 zł.
Chodziło mi raczej o to by ktoś powiedział, czy "C5" jest lepszy, czy gorszy od "7610 Supernova"?

Raczej mało telefonuję.
Częściej wysyłam SMS-y.
A Internetu w komórce prawie wcale nie używam (jeśli już, to usługi WAP do ściągania dzwonków).
RE: "Nokia C5" - czy lepsza od "Nokii 7610 Supernova"? Czy opłaci mi się ta zmiana?
C5 jest lepszym telefonem od 7610s, ale lepsza też jest np Nokia n78... Dużo telefonów jest lepszych od Twojej obecnej Noki.
Redaktor Android.com.pl
Question  RE: "Nokia C5" - czy lepsza od "Nokii 7610 Supernova"? Czy opłaci mi się ta zmiana?
(05.07.2010, 11:21)gieniuchna napisał(a): C5 jest lepszym telefonem od 7610s,... Dużo telefonów jest lepszych od Twojej obecnej Noki.

I o taką odpowiedź mi chodziłoWesoły.

Nie podobają mi się tzw. dotykowce.
Wolę klasyczny telefon z przyciskami, a ten "C5" bardzo mi się spodobałOczko.

P.S. Muzyki także na telefonie nie słucham, bo mam odtwarzacze mp3 i mp4.
To po co Ci tak zaawansowany telefon jak C5?
Redaktor Android.com.pl
Obudowa mi się podoba - i w ogóle...
Chyba już pora na zmianę telefonikuMruga.
Zmieniasz telefon bo Ci się poprzedni znudził i w nowym jest fajniejsza obudowa? Trzymajcie mnie. Marnowanie pieniędzy.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Dawidek ma rację - strata pieniędzy na "tak zaawansowany telefon" - przefiltruj Allegro do 200zł i wypatrz "ładny telefon". Od siebie polecam serię prism.
Redaktor Android.com.pl
(05.07.2010, 20:08)Dawid210 napisał(a): Zmieniasz telefon bo Ci się poprzedni znudził i w nowym jest fajniejsza obudowa? Trzymajcie mnie. Marnowanie pieniędzy.

Zawsze tak robięOczko.
Kiedy stary mi się znudzi, albo bateria krócej trzyma, wymieniam sobie na nowy.

A z "Allegro" nie mam zwyczaju kupować (a zwłaszcza telefonu), bo nie cierpię myśli, że ktoś przede mną mógłby to w łapach trzymaćJęzor.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
tryb głośnomówiący w nokia c5czy nokia c5 ma wapnokia 7610 supernova allegronokia 7610s allegroNokia C5 tryb dotykowy